Kobiety codziennie robią tysiąc rzeczy na raz. Często zapominają jednak o sobie. Niesłusznie! Odpoczynek i czas tylko dla siebie należy się każdej z pań. Gdzie szukać miejsca, które zajmie się nami kompleksowo i sprawi, że każda z nas poczuje się najważniejsza?

Age Concept Spa to nowość na warszawskim rynku urodowym (wcześniej jako Beauty Line działał w Legionowie). Salon mieści się przy ulicy Kochanowskiego 49 na warszawskich Bielanach. Łączy ze sobą cechy salonu SPA i kliniki medycyny estetycznej, dzięki czemu jest w stanie zapewnić swoim klientkom m.in. unikalne usługi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego czy terapię dwutlenkiem węgla.

Dla kogo?

Kobiety powinny podkreślać swoje atuty, a nie całkowicie chcieć się zmienić. Specjaliści dobiorą takie zabiegi, po których panie poczują się jeszcze bardziej pewne siebie i gotowe na wyzwania kolejnych dni. Naturalne podejście do ciała pozwala specjalistom z salonu na wydobycie tego, co najpiękniejsze w każdej z klientek. Świetlista cera i nawilżona, gładka skóra potrafią zmienić każdą z nich
w prawdziwą miss – niezależnie od wieku. Bo każda kobieta wygląda na tyle lat, na ile się czuje.

Piękna twarz

Choć to oczy są zwierciadłem duszy, rozświetlona, piękna cera potrafi pokazać równie wielką siłę każdej kobiety. Specjaliści z Age Concept Spa doskonale o tym wiedzą, dlatego dokładają wszelkich starań, by ich klientki już po jednym zabiegu wyglądały na młodsze i zrelaksowane. Salon oferuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, kolagenu i kawioru Pevonia oraz ultradźwięków. Wszystko to, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby klientek i poprawić ich cerę.

Jędrne ciało

Age Concept Spa oferuje także szeroką gamę zabiegów na ciało, które nie tylko poprawiają jędrność skóry, ale też relaksują, jak zmysłowy masaż ciepłą świecą czy masaż regenerujący na bazie mango.

Technologia w służbie urody

Nowoczesna kosmetologia i najnowsze technologie są nieodzowną częścią dbania o urodę w salonach. Nie bójmy się ich i śmiało pozwalajmy zdobyczom technologicznym na upiększanie naszego ciała. Age Concept Spa poleca np. terapię dwutlenkiem węgla w miejscach dotkniętych łysieniem. Oprócz tego w salonie można laserowo zamknąć naczynka i usunąć przebarwienia, a także przejść mezoterapię igłową, by zwalczyć cellulit.Age_Concept_Spa_masaż