Warszawa, 4 października 2016

dr-mudel

Dr Mudel – medycyna estetyczna w sercu Warszawy

 

Na estetycznej mapie Warszawy powstało nowe, szczególne miejsce – otwarty został luksusowy gabinet cenionego eksperta medycyny estetycznej dr Katarzyny Mudel, mieszczący się w samym sercu jednej z najpiękniejszych dzielnic stolicy – Ochocie. Przestronne wnętrza, dostęp do ogrodu oraz miła atmosfera stwarzają komfortowe warunki, w których dr Mudel wsłuchuje się w potrzeby pacjentów i doradza odpowiednie zabiegi estetyczne w celu uzys
kania najlepszego, najbardziej naturalnego efektu, zgodnego z ich indywidualnymi oczekiwaniami.

dr-katarzyna-mudel

 

Dr Katarzyna Mudel jest docenianym w Polsce i Europie ekspertem medycyny estetycznej i członkiem prestiżowego stowarzyszenia naukowego – Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jako absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych międzynarodowych szkoleniach, kursach i kongresach. Posiada dziesiątki certyfikatów, potwierdzających praktyczną znajomość najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie, którą z pasją zajmuje się od przeszło 20 lat. Prowadzi również wykłady i szkolenia z zakresu zaawansowanych technik medycyny estetycznej. Udziela porad eksperckich na popularnych portalach poświęconych tematyce zdrowotnej, na przykład abczdrowie.pl czy estheticon.pl.

Dr Katarzyna Mudel pomaga rozwiązywać problemy takie jak: bruksizm, cienie pod oczami, dolina łez, nierówności grzbietu nosa, bruzdy i zmarszczki, opadanie kącików ust czy zaburzenia owalu twarzy. W zgodzie z najwyższymi światowymi standardami wykonuje zabiegi z wykorzystaniem mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, peelingów chemicznych, wypełniaczy – kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu wapnia (Radiesse), preparatów toksyny botulinowej (Azzalure, Botox). Perfekcja w działaniu i wiele lat ekspertyzy sprawiają, że warto zaufać doświadczeniu dr Katarzyny Mudel.

Więcej informacji: www.drmudel.com