Olia to jedne z najlepszych farb na rynku kosmetycznym. Sięgają po nie zarówno dojrzałe kobiety, jak i młode dziewczyny. Blond, jaki gwarantuje ta farba jest niezwykle naturalny. Możesz go wybrać w wielu rozmaitych odcieniach, np. o promiennym, jak i matowym wykończeniu. Olia to pewność nie tylko pięknego blondu, ale i zdrowych włosów. Poznaj tajemnicę farb Olia w kolorze blond?

Olejki zamiast amoniaku

Farby Garnier Olia zdobyły tak ogromną popularność ze względu na swój innowacyjny skład. Amoniak został bowiem zastąpiony cennymi olejkami. Dzięki temu produkt nie wywiera tak negatywnego wpływu na kondycję włosa podczas koloryzacji. Amoniak dlatego jest szkodliwy, ponieważ w momencie styczności z kosmykiem włosa, rozpulchnia go i wraz z utleniaczem, wypiera naturalny kolor włosa. Składnik ten jest niebezpieczny, jednak mimo to wiele kobiet świadomie sięga po farby z amoniakiem. Jako jeden z niewielu ma on moc trwałej zmiany koloru. Jeśli jednak nie chcesz na stałe farbować włosów (pamiętaj, że nawet jedna koloryzacja farbą z amoniakiem pozostawi odrost, który będziesz musiała tuszować kolejnymi farbowaniami!) nie wybieraj farb z amoniakiem. Wówczas idealnym dla Ciebie produktem do koloryzacji będą farby Garnier Olia!

Znaczenie olejków kwiatowych w farbach Olia

Wiele osób błędnie myśli, że skoro farba nie ma amoniaku, ale inne składniki, to są one jego substytutem lub alternatywą. Jeśli farba zawiera składnik MEA (monoetyloaminę) to rzeczywiście jest on zamiennikiem amoniaku, jednakże trochę słabszym i nie dającym efektu trwałej koloryzacji porównywalnego do amoniaku. W przypadku farb Garnier Olia, obecne kwiatowe olejki nie są alternatywą szkodliwego amoniaku. Działają one bowiem zupełnie na innych zasadach. Otóż olejki kwiatowe delikatnie rozjaśniają lub przyciemniają blond włosy przy jednoczesnej ich pielęgnacji. Takie jest właśnie założenie Oli – koloryzacja i pielęgnacja jednocześnie! Dodatkowo, dzięki olejkom sam proces farbowania jest niezwykle przyjemny, ponieważ farba ma przyjemną, niedrażniącą woń.

Możesz pofarbować włosy samodzielnie!

Farby Olia zostały opracowane tak, aby każda kobieta i dziewczyna mogła stworzyć namiastkę salonu fryzjerskiego we własnym domu. Nie musisz obawiać się jeśli nie masz doświadczenia w koloryzacji. Każde opakowane farby zawiera szczegółową instrukcję odnośnie tego, jak krok po kroku pofarbować włosy. Dodatkowo produkt wyposażony jest w niezbędne akcesoria. Mało tego, na stronie marki znajdziesz także mobilną instrukcję wraz z odmierzaczem czasu, dzięki czemu będziesz miała pewność, że nie popełnisz żadnego błędu podczas koloryzacji lub nie przetrzymasz farby na włosach. To właśnie dlatego opinie o Garnier Olia blond są bardzo pozytywne!

Znajdź swój odcień blond

Oferta farb Olia blond jest bardzo różnorodna. Znajdziesz zarówno blond ciemny, jasny, z matowym, jak i świetlistym wykończeniem. Do najchętniej wybieranych należą:

  • ciemny blond (7.0)
  • beżowy ciemny blond (7.13)
  • blond (8.0)
  • złocisty popielaty blond (8.31)
  • bardzo jasny popielaty blond (9.1)
  • złocisty jasny blond (9.3)
  • perłowy bardzo jasny blond (10.21)

Dodatkowo na stronie poświęconej farbom Olia znajdziesz specjalną aplikację, która ułatwi Ci wybór odpowiedniego koloru. Aplikacja ta zawiera kluczowe pytania, na które udzielenie rzetelnych odpowiedzi jest gwarancją idealnie dopasowanego odcienia! Zaufaj pozytywnym opiniom o Garnier Olia i poznaj nowy wymiar koloryzacji Twoich włosów. Stosując te farby możesz mieć pewność, że nie szkodzisz swoim włosom, ale dbasz o nie pod każdym względem!

garnier-blond