Produkty tego producenta od ponad 30 lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wielokrotnie nagradzane w wielu prestiżowych konkursach, stanowią obecnie najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku łazienkowym w Polsce. Przyjrzeć się jej dokładnie będzie można w najnowszym katalogu, który właśnie wydała firma Sanplast S.A.

 

W nowym katalogu produktowym tej popularnej marki znajdziecie pełen przekrój propozycji wyposażenia nowoczesnej łazienki zarówno w wydaniu tradycyjnym, jak i awangardowym, a także wiele ekskluzywnych rozwiązań do salonu kąpielowego. To wykaz wszystkich aktualnych produktów firmy z opisem ich funkcjonalności, dostępnych kolorów, wzorów oraz materiałów. To także zbiór wszelkich informacji, które mają pomóc klientom w wyborze najodpowiedniejszych dla nich produktów oraz pełna informacja techniczna związana z rozmiarami artykułów, wielkością czy podłączeniem ich do instalacji.

 

„Wraz z Nowym katalogiem chcieliśmy pokazać szeroką paletę rozwiązań prysznicowych, piękno wanien, gwarantujących pełen kąpielowy relaks oraz zalety korzystania z systemów hydromasażu, które pozwolą na stworzenie prywatnego SPA w zaciszu domowego ogniska. Na 144 stronach zawarte zostało wszystko to, co najlepsze w Czystej Przyjemności kąpieli, jaką zapewniają produkty z oferty marki Sanplast.”- mówi Małgorzata Hulisz, Specjalista ds. Marketingu w firmie Sanplast S.A.

 

Nowoczesne aranżacje, które można obejrzeć w katalogu są doskonałym przykładem aktualnych trendów we wnętrzarstwie. Będą stanowiły doskonałą wskazówkę dla tych, którzy szukają inspiracji do stworzenia własnej komfortowej strefy relaksu.