Karnawał to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na więcej blasku – również w makijażu! Stawiamy na intensywniejszy look niż zazwyczaj. Aby makijaż był perfekcyjnie wykonany i zachwycał długotrwałym efektem, wybieramy produkty nie tylko o głębokich kolorach, ale też o wyjątkowych formułach.

Szminka Color Riche Shine od L’Oréal Paris to gwarancja wysokiej jakości, niezwykłego połysku i uczucia komfortu nawilżonych ust. Dzięki niej możesz cieszyć się diamentowym blaskiem! Efekt światła, jak podkreślają make up artists, jest coraz częściej wykorzystywany i wszystko wskazuje na to, że będzie to hit. Idealnie błyszczące usta to obecnie trend szybko zyskujący popularność. Połysk, który uzyskasz po zastosowaniu Color Riche Shine pasuje do makijażu na sylwestrową noc, ale też idealnie sprawdza się na co dzień.

Spośród dostępnych szminek L’Oréal Paris, Color Riche Shine gwarantuje najintensywniejszy blask. To zasługa kremowej i sensualnej konsy

stencji, dzięki której idealnie się rozprowadza i równomiernie pokrywa usta kolorem. Wyjątkowość Color Riche Shine to również szeroka gama odcieni, która zapewnia, że każda z nas znajdzie wariant idealny dla siebie – niezależnie, czy podobają nam się odważne, czy bardziej stonowane makijaże.

Dopełnieniem wszystkich benefitów jest unikalna kompozycja zapachowa, która czyni szminkę, a w konsekwencji ustauszącymi. Malina otulona kroplą arbuza, uwodzicielski zapach piżmowy lub egzotyczny owoc liczi z nutą soczystej pomarańczy zachwycają nawet najbardziej wymagające zmysły.

Wystarczy zaaplikować Color Riche Shine bezpośrednio na usta, a w celu uzyskania optymalnego efektulikatnie wklepać̨ opuszkiem palca.

Kropkę nad i stawia unikalne opakowanie produktu. Wyjątkowy design czyni ze szminki niezwykły gadżet, który perfekcyjnie się prezentuje. Color Riche Shine od L’Oréal Paris stanie się niezbędnikiem w torebce każdej kobiety ceniącej wysoką jakość i estetykę.

 

Sugerowana cena: 62,99 zł