Szpilki i torebki to dwie największe miłości kobiet. Marka COMPEED® połączyła je w jednym konkursie, w którym do wygrania jest modna transparentna torebka wraz z must have każdej kobiety nie do zatrzymania – plastrami i sztyftem COMPEED®. Wystarczy wejść na fanpage https://www.facebook.com/niedajsiezatrzymac i pod postem konkursowym dokończyć zdanie: „Kocham szpilki za…”.

Kiedy kobieta zakłada szpilki w magiczny sposób zyskuje pewność siebie i siłę. Wysoki obcas potrafi czynić cuda: odjąć kilogramy, dodać centymetry i wysmuklić, a przede wszystkim sprawia, że każda kobieta czuje się atrakcyjnie. To klucz do sukcesu kobiet nie do zatrzymania…

Zostań jedną z nich biorąc udział w konkursie COMPEED® na Facebooku https://www.facebook.com/niedajsiezatrzymac.  Wystarczy, że pod postem konkursowym w komentarzu dokończysz zdanie „Kocham szpilki za…”. Do wygrania transparentna torebka wraz z dwoma opakowaniami COMPEED® Plastrów na pęcherze na piętę Jordi Labanda oraz COMPEED® sztyftem przeciw pęcherzom o łącznej wartości 185 zł (słownie: sto osiemdziesiąt pięć złotych).

Regulamin konkursu „Kocham szpilki” COMPEED® dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/1Oaoz81.

Marka COMPEED®, ekspert w dziedzinie ochrony stóp, już od 30 lat dba o ich komfort i piękno bez względu na to, jakie buty nosisz. Produkty COMPEED® wysoce skutecznie chronią skórę stóp przed pęcherzami, otarciami, odciskami, zrogowaceniami czy pękającymi piętami. Poza działaniem ochronnym, COMPEED® zapewnia również szybkie gojenie powstałych wcześniej pęcherzy oraz usuwanie odcisków i zrogowaceń, ale przede wszystkim przynosi natychmiastową ulgę w bólu spowodowanym przez te dolegliwości.

W 1985 roku wprowadzono na rynek pierwszy specjalistyczny plaster COMPEED® na pęcherze, opracowany z wykorzystaniem rewolucyjnej technologii „drugiej skóry”. Dziś marka COMPEED® posiada w swej ofercie ponad 20 innowacyjnych produktów.

Produkty COMPEED® to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących intensywny tryb życia, oczekujących skutecznych rozwiązań i niezawodnej ochrony swoich stóp. To sprzymierzeńcy milionów kobiet na całym świecie, które uwielbiają szpilki oraz osób aktywnych fizycznie, których stopy narażone są na bolesne uszkodzenia, otarcia czy ucisk.