Maski od L’Oreal Paris zawierają unikalne połączenie 3 mineralnych glinek, które absorbują zanieczyszczenia, pomagają redukować niedoskonałości i zmniejszają ilość wydzielanego sebum. Poszczególne formuły wzbogacone są o składniki aktywne pochodzenia naturalnego, takie jak: ekstrakt z czerwonych alg, eukaliptusa lub węgiel. Ekstrakt z czerwonych alg rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry. Ekstrakt z eukaliptusa ma właściwości oczyszczające i odświeżające, a węgiel absorbuje zanieczyszczenia. Jesteś świadoma, że oczyszczanie jest istotną częścią pielęgnacji cery? Maski Czysta Glinka oferują kobietom niezwykle skuteczne działanie.

 

Maska Czysta Glinka złuszczająco-wygładzająca

Złuszczająco-wygładzająca maska Czysta Glinka delikatnie złuszcza skórę i zwęża pory. Dzięki niej cera staje się bardziej miękka i gładsza. Niedoskonałości są natychmiast mniej widoczne, a już po tygodniu zauważasz zwężone pory oraz ujednolicony koloryt skóry. Formuła wzbogacona jest o składnik pochodzenia naturalnego – ekstrakt z czerwonych alg, znany ze swoich właściwości rozjaśniających i ujednolicających koloryt skóry.

Sugerowana cena: 34,99 zł

 

 

Maska Czysta Glinka detoksująco-rozświetlająca

Detoksykująco-rozświetlająca maska Czysta Glinka to produkt, który sprawia, że cera odzyskuje blask! Dzięki jej natychmiastowemu działaniu, skóra jest oczyszczona z toksyn, staje się zdrowsza i rozświetlona. Formuła wzbogacona jest o składnik pochodzenia roślinnego – węgiel, znany ze swoich właściwości oczyszczających i absorbujących.

Sugerowana cena: 34,99 zł

 

Maska Czysta Glinka oczyszczająco-matująca

Oczyszczająco-matująca maska Czysta Glinka to sposób na dokładne oczyszczenie twarzy, a także zniwelowanie powstawania sebum. Skóra jest  odświeżona i pozbawiona zanieczyszczeń, a z dnia na dzień staje się widocznie piękniejsza. Formuła wzbogacono o składnik pochodzenia roślinnego – ekstrakt z eukaliptusa, znany ze swoich właściwości oczyszczających i odświeżających.

Sugerowana cena: 34,99 zł