Profesjonalne kosmetyki nie są zarezerwowane tylko dla charakteryzatorów oraz zawodowych wizażystek – teraz można kupić je również bez problemu w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Jedną z najpopularniejszych marek oferujących produkty tego rodzaju jest Kryolan, która zbiera dużo pozytywnych opinii również od polskich użytkowniczek.

Kryolan to jeden z wiodących na świecie producentów kosmetyków charakteryzatorskich, kolorowych, pielęgnacyjnych, a także akcesoriów kosmetycznych. Kosmetyki Kryolan wykorzystywane są między innymi w telewizjach, na planach filmowych czy w teatrach. Marka ma już przeszło 65 lat historii za sobą i oferuje swoje produkty w przeszło 80 krajach na całym świecie, ciesząc się dużym uznaniem.

W sprzedaży znaleźć można kosmetyki Kryolan w kilku seriach:
Dermacolor – są to wysokiej jakości, trwałe kosmetyki odporne na wodę i ścieranie, dzięki którym można łatwo zakryć niedoskonałości skóry
Beauty – linia włącza kosmetyki do stosowania na co dzień, między innymi cienie, kredki do oczu, konturówki do ust, róże, pudry i inne
Kryolan Privete Care Cosmetic – linia obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne, między innymi kremy, toniki i balsamy

Baza kosmetyków Kryolan to przeszło 16 tysięcy różnych produktów, które dostępne są w przeszło 750 odcieniach, co powoduje, że mogą być one dopasowane indywidualnie do każdej osoby niezależnie od jej typu urody. Na uwagę zasługują również stosowane w kosmetykach Kryolan składniki – są one dobierane tak, aby nie wywoływać alergii i mogą być stosowane na wszystkich typach skóry.

Najpopularniejsze kosmetyki Kryolan
Najbardziej popularne kosmetyki Kryolan wśród indywidualnych użytkowniczek to między innymi puder sypki matujący Anti Shine Powder, który pozwala na idealne zmatowienie cery na cały dzień, także w przypadku mocno tłustej skóry, kamuflaże, czyli specjalne korektory Dermacolor Camouflage Rainbow-Set w kółku, które są w stanie zamaskować wszystkie niedoskonałości cery. Popularne są również eyelinery w kamieniu Cake Eye Liner, kremowe i kryjące podkłady w sztyfcie TV Paint Stick oraz utrwalacze makijażu w sprayu – wystarczy tylko spryskać makijaż, aby nadać mu wyjątkową trwałość.

Gdzie kupić kosmetyki Kryolan?
Jeżeli chcesz wypróbować kosmetyki Kryolan, możesz zakupić je bez problemu w wielu sklepach internetowych prowadzących ich sprzedaż, a także w wybranych sklepach stacjonarnych. Koszty kosmetyków tej marki są nieco wyższe od kosmetyków standardowych, ale zdecydowanie są warte swojej ceny, jak wskazują na to pozytywne recenzje.