S7_aspiration_lav30 października to międzynarodowy dzień spódnicy. Ta znana od wieków część garderoby często zostaje zapominana i pomijana w naszych szafach. Nadszedł czas na nowo pokazać jej piękno i potencjał, który sprawia, że czujemy się świetnie a u mężczyzn niezmiennie powoduje szybsze bicie serca.

Spódnica to jedna z podstawowych części garderoby znana już w starożytnych cywilizacjach. Niegdyś, co dziś może wydawać się dziwne, spódnice były przeznaczone głównie dla mężczyzn. Na przestrzeni lat spódnice stały się jednak domeną kobiet, podkreślając piękno sylwetki i dodając nieco zalotnego charakteru stały się symbolem nowoczesnych kobiet. Dziś większość Pań ma w swojej garderobie więcej spodni a spódnice często schodzą na dalszy plan. Projektanci prześcigają się w tworzeniu nowych wzorów oraz używają coraz to bardziej wyszukanych materiałów i zdobień, by podkreślić ich atrakcyjność.

Spódnica w modzie współczesnej jest strojem, który ma wiele obliczy. Może być elegancka, stonowana a z drugiej strony również seksowna i zmysłowa. Przez co zawsze można dobrać odpowiedni jej rodzaj do sytuacji, na którą ją zakładamy. Ilość tkanin, z której zostały uszyte oraz liczba krojów powodują, że każda z Pań może wybrać spódnicę, w której będzie czuła się atrakcyjnie, modnie a przede wszystkim wygodnie.

Niestety spódnice często mają to do siebie, że dość trudno się je pielęgnuje. Liczba wariantów zarówno materiałowych jak i zdobieniowych często przysparza wielu problemów podczas prasowania. Szwajcarski producent nowoczesnych systemów do prasowania parą firma Laurastar, gwarantuje, że prasowanie za pomocą pary wodnej świetnie sprawdza się również w przypadku spódnic. Dzięki stałemu ciśnieniu pary wszelkie tkaniny wygładzają się znacznie szybciej, a sam efekt prasowania jest bardziej trwały. Dzięki teflonowej nakładce na stopę żelazka można prasować wszystkie materiały jedną temperaturą nie powodując nabłyszczania. Stosując nowoczesne generatory pary nawet kilka minut przed wyjściem z domu zdążymy przygotować spódnicę, tak by wyglądała świetnie.

Z okazji dnia spódnicy marka Laurastar ogłasza Tydzień spódnicy i zaprasza wszystkie Panie do swoich salonów, gdzie można przynieść spódnicę, z którą mamy problem podczas prasowania. Prezenterzy marki z pewnością pomogą wyprasować tkaniny, z którymi nie radzimy sobie w domu oraz udzielą porad jak prawidłowo prasować wszystkie rodzaje materiałów i zdobień, tak by wydobyć całe piękno, które tkwi w naszych ulubionych ubraniach.

Więcej na temat nowoczesnych systemów do prasowania można znaleźć na stronie www.laurastar.pl.