NATYCHMIASTOWY EFEKT I TRWAŁA OPALENIZNA W JEDNYM PRODUKCIE? TYLKO Z ST. MORIZ!

EKSPRESOWE SAMOOPALACZE DOSTĘPNE W TRZECH KONSYSTENCJACH:  MUS, BALSAM I MGIEŁKA

NATYCHMIASTOWY KOLOR I EFEKT TRWAŁEJ OPALENIZNY W JEDNYM!

Efekt jest spektakularny! Dlaczego? Ekspresowe samoopalacze ST. MORIZ są rewolucyjnym połączeniem dwóch produktów – klasycznego samoopalacza i produktu typu wash off.
Od razu po nałożeniu dają efekt naturalnie wyglądającej opalenizny, a jednocześnie działają samoopalająco. Ekspresowy kolor po kilku godzinach lub na koniec dnia można swobodnie zmyć, a skóra jest już widocznie opalona, gdyż trwała opalenizna rozwinęła się w ciągu kilku godzin, od aplikacji.

KONSYSTENCJE I ODCIENIE:

Ekspresowe samoopalacze dostępne są w 3, dostosowanych do  upodobań  i przyzwyczajeń konsumenta, konsystencjach: balsam, mus i mgiełka. Każdy z nich  w jaśniejszym  lub ciemniejszym  kolorze, o bardzo naturalnym, oliwkowym odcieniu.

INSTANT SELF TANNING MOUSSE /

EKSPRESOWY MUS SAMOOPALAJĄCY

CENA OKOŁO: 55.00 ZŁ/200 ml

To najłatwiejszy w stosowaniu produkt samoopalający. Konsystencja musu sprawia, że równomierne rozprowadzenie – bez ryzyka smug, zacieków  i plam – jest dziecinnie proste, nawet dla mało wprawionych osób.  Dzięki kombinacji klasycznego samoopalacza i bronzera wash off, efekt opalonej skóry jest widoczny od razu i na długo. Trwała opalenizna rozwija się w ciągu kilku godzin od aplikacji. Mus jest dostępny w jaśniejszym  lub ciemniejszym  kolorze, o bardzo naturalnym, oliwkowym odcieniu.

INSTANT SELF TANNING LOTION /

EKSPRESOWY BALSAM SAMOOPALAJĄCY

CENA OKOŁO: 49.00 ZŁ/200 ml

SASZETKA 50 ML/ CENA OKOŁO: 9.90 ZŁ

To najpopularniejsza konsystencja produktu samoopalającego. Idealna dla początkujących i zaawansowanych koneserów opalenizny. Bezapelacyjną zaletą balsamu samoopalającego ST. MORIZ jest łatwość rozprowadzenia,  bez ryzyka smug, zacieków i plam oraz silne właściwości nawilżające. Ekspresowy samoopalacz w formie balsamu sprawdzi się więc idealnie  u osób, ze skórą skłonną do przesuszania. Dzięki kombinacji klasycznego samoopalacza i bronzera wash off, efekt opalonej skóry jest widoczny od razu i na długo. Trwała opalenizna rozwija się w ciągu kilku godzin od aplikacji. Balsam jest dostępny  w jaśniejszym  lub ciemniejszym  kolorze, o bardzo naturalnym, oliwkowym odcieniu.

INSTANT SELF TANNING MIST /

EKSPRESOWA MGIEŁKA SAMOOPALAJĄCA

CENA OKOŁO: 49.00 ZŁ/150 ml

Mgiełka to konsystencja umożliwiająca najbardziej precyzyjną aplikację produktu, nawet w trudno dostępnych miejscach. Idealna szczególnie do dłoni, szyi, twarzy i dekoltu. Niezastąpiona do opalania pleców!!! Wielopozycyjną butelkę (360°) można trzymać nawet do góry nogami, co znacznie ułatwia równomierną aplikację. Lekka formuła, nieklejącej mgiełki gwarantuje łatwość rozprowadzenia, bez ryzyka smug, zacieków
i plam oraz wyjątkowo szybkie wchłanianie. Dzięki kombinacji klasycznego samoopalacza i bronzera wash off, efekt opalonej skóry jest widoczny od razu i na długo. Trwała opalenizna rozwija się w ciągu kilku godzin od aplikacji. Mgiełka jest dostępny w jaśniejszym  lub ciemniejszym  kolorze,  o bardzo naturalnym, oliwkowym odcieniu.

WSKAZÓWKI JAK STOSOWAĆ:

Produkty najlepiej nakładać na nawilżoną i całkowicie suchą skórę za pomocą specjalnej rękawicy. Wszelkiego rodzaju blizny, zadrapania i uszkodzenia naskórka najlepiej zabezpieczyć wazeliną,  żeby uniknąć powstania ciemniejszych plam. Łokcie i kolana smarujemy w pozycji zgięcia – produkt nie gromadzi się wtedy w tych miejscach w większej ilości i nie są one ciemniejsze.  W przypadku jasnych ubrań należy zaczekać do całkowitego wchłonięcia i wyschnięcia produktu. Ewentualne zabrudzenia idealnie się dopierają.