Sieć Super-Pharm cały czas się rozwija. Tylko w tym roku otworzono już 6 nowych sklepów, zwiększając ich ogólną liczbę do 55. W najbliższą środę, 20 sierpnia nastąpi kolejne uroczyste otwarcie pierwszej placówki w Zabrzu na Placu Teatralnym 14 obok CH Platan.

Super-Pharm to apteka, drogeria i perfumeria w jednym. Sieć istnieje na polskim rynku od ponad 12 lat. Dzięki dobrym lokalizacjom swoich placówek oraz konkurencyjnym cenom, liczba jej klientów z roku na roku rośnie.

„Zabrze to kolejny strategiczny punkt na mapie Polski. Głównymi czynnikami, które sprzyjały decyzji o otwarciu nowej placówki właśnie w tym mieście, była jego dynamika rozwoju oraz interesujące położenie. Wierzymy, że Super-Pharm stanie się dla mieszkańców Zabrza nie tylko miejscem, w którym będą mogli zrobić zakupy, ale również rozpocząć pracę. Cieszę się, że będę obecny podczas jego otwarcia w najbliższą środę”, mówi Grzegorz Kowalski, Prezes Super-Pharm Polska.

Nowy sklep Super-Pharm w Zabrzu zatrudni ponad 20 osób, otwarciu towarzyszyć będą specjalne oferty i niespodzianki przygotowane z myślą o pierwszych klientach.

Godziny otwarcia sklepu dopasowane są do intensywnego stylu życia klientów –  Super – Pharm w Zabrzu zaprasza na zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 09.00-21.00 a w niedziele od godziny 10.00 do 20.00.

„Konsekwentnie realizujemy plan zakładający otwieranie od 8 do 10 placówek rocznie w miastach, w których liczba mieszkańców przekracza 100 tys.. Uważnie obserwujemy rynek galerii handlowych i analizujemy, czy dane miejsce będzie przyjazne i w pełni komfortowe dla naszych klientów. Każdą decyzję o wyborze lokalizacji dla nowego sklepu poprzedza dokładna analiza, dzięki niej jesteśmy w stanie oszacować czy obiekt pozwoli nam spełnić wszelkie potrzeby rynku. Na podstawie zdobytego doświadczenia wiem już, że niezwykle pomocna na tym etapie jest profesjonalna wiedza developerów – partnerów.”, stwierdza Agnieszka Rozborska, Dyrektor ds. Rozwoju SPP.