Spotkania w kobiecym gronie, nazywane „babskimi wieczorami”, są obecnie coraz chętniej organizowane zarówno przez młodsze, jak i starsze panie. Dzień Kobiet to świetna okazja, aby się rozerwać i miło spędzić czas w ten właśnie sposób. Relaksujące zabiegi w SPA, kolacja z ploteczkami w hotelowej restauracji czy zajęcia jogi to tylko kilka pomysłów na spędzenie czasu z przyjaciółkami. Zobaczcie, gdzie warto się udać i w jaki sposób świętować swój dzień.

Dzień Kobiet, który w tym roku wypada w czwartek, to dobry powód do wzięcia dwóch dni urlopu i zorganizowania dłuższego wyjazdu. Już kilka dni pozwoli naładować energię, zrelaksować się, odpocząć od codzienności, a przede wszystkim stworzy okazję do tego, aby dłużej cieszyć się tym wspaniałym świętem. Na taki wyjazd najlepiej zabrać najbliższą przyjaciółkę, która umili nam towarzystwo i razem z nami spędzi cudowne chwile. Gdzie najlepiej się wybrać i jak spędzić wolny czas? O to kilka propozycji, które pozwolą Wam zaplanować udany weekend i zebrać miłe wspomnienia.

Weekend w hotelu

Dzień Kobiet to dobry pretekst do tego, aby odpocząć i znaleźć czas dla siebie. Dlatego z tej okazji warto wybrać się na weekend do hotelu ze strefą Wellness i SPA. W takim miejscu co wieczór będziecie mogły delektować się pyszną kolacją i lampką wina oraz w spokoju oddawać się szczerym rozmowom.  Codziennie rano będzie Was witać pyszne, świeże i pachnące śniadanie podane w formie stołu szwedzkiego. W środku dnia możecie zamówić  do pokoju kawę z deserem, którą wypijecie na balkonie z pięknym widokiem, a wieczorem… koniecznie skosztujcie egzotycznych drinków skomponowanych przez barmana.

Relaks z jogą

W trakcie babskiego weekendu warto pomyśleć nad odrobiną aktywności w postaci jogi. To zajęcia, które pobudzą i wzmocnią Wasze mięśnie, a jednocześnie zrelaksują i wpłyną pozytywnie na Wasz nastrój i samopoczucie. Joga ma zbawienny wpływ na pracę całego układu hormonalnego. Wiele figur, które wykonuje się podczas zajęć wymaga obecności drugiej osoby. Dlatego wybierając się na nie z przyjaciółką możecie liczyć na wspólny relaks i dobrą zabawę.

Joga to nie są zwykłe ćwiczenia, których celem jest spalenie dużej ilości kalorii. To droga do odnalezienia w sobie spokoju, harmonii i równowagi. Dużo osób korzysta z tego typu zajęć, aby wzmocnić nie tylko mięśnie, ale również poprawić swoją kondycję psychiczną.

 

Odnowa w SPA

Z okazji Dnia Kobiet warto oddać się w ręce profesjonalistów i wybrać się do prawdziwego SPA. Wizyta u kosmetyczki po pracy czy chwila u fryzjera w weekend nie może równać się z zabiegami, z których można skorzystać w takim miejscu. Najlepiej jeśli SPA połączone jest z hotelem, w którym przebywacie. Wówczas macie wszystko na miejscu, więc po zabiegach, nawet nie zdejmując szlafroka, możecie kontynuować relaks. Oferta zabiegów pielęgnacyjnych jest zwykle bardzo szeroka, dlatego warto zdecydować się na skomponowany przez specjalistów pakiet.

Nasze Art SPA w Zamku Topacz to wyjątkowe miejsce, w którym zabiegi przygotowywane są na miarę potrzeb Gości. Zależy nam na tym, aby każdy z nich był usatysfakcjonowany i zadowolony. Panie, które do nas przyjeżdżają mogą liczyć na moc relaksu w postaci aromatycznych kąpieli, okładów na ciało, masaży czy pielęgnacji dłoni oraz stóp. Mogą również odpocząć na basenie, saunie oraz w jacuzzi. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie wymarzonego, babskiego pobytu w SPA. A Dzień Kobiet to idealny moment na taki relaks – powiedziała Patrycja Dawgiert, Kierownik Marketingu Zamku Topacz.

Relaksujący weekend spędzony w towarzystwie przyjaciółki to przepis na idealny Dzień Kobiet.

Więcej informacji na temat Zamku Topacz można znaleźć na stronie: http://www.zamektopacz.pl/