Szukasz pomysłu na ciekawy weekend ze swoją drugą połówką? Zależy ci na tym, aby był to wypoczynek leniwy, gdy wspólny czas możecie poświęcić tylko dla siebie? W takim przypadku doskonałym pomysłem będzie wybranie się do hotelu Spa!

Wspólnie spędzony czas na wypoczynku doskonale cementuje związek. Niestety, wielu z nas ma z tym problemy, ponieważ spędzamy całe dnie w pracy, a po niej myślimy tylko o śnie. Właśnie dlatego od czasu do czasu warto pozwolić sobie na weekendowy wyjazd tam, gdzie nic nie będzie nam przeszkadzało. Gdy pogoda nie dopisuje lub po prostu marzycie wspólnie o relaksie, warto zarezerwować miejsca w hotelu Spa – teraz znajdziemy ich bardzo dużo na terenie całej Polski.

Co oferują hotele Spa?

Oprócz komfortowego noclegu w hotelach Spa skorzystać można z szerokiej gamy zabiegów Spa, które skoncentrowane są na relaksie, zdrowiu oraz urodzie. Zaliczają się do nich między innymi seanse w saunie, hydromasaż w wannie jacuzzi, masaże klasyczne i orientalne, na przykład z użyciem stempli ziołowych, rozgrzanych kamieni, aromatycznych olejków, ponadto różnorodne zabiegi na twarz i ciało z użyciem wysokiej jakości kosmetyków. Większość dużych hoteli Spa posiada też własne baseny lub aquaparki.

Przy zakupie specjalnych pakietów wypoczynkowych w hotelu Spa można korzystać z jego infrastruktury w wyznaczonym zakresie. Najczęściej bez opłat możemy wtedy kąpać się w basenach, wybrać się do jacuzzi oraz sauny. Za zabiegi i masaże zapłacimy dodatkowo, ale najczęściej wybrane z nich są już w pakietach lub też otrzymujemy na nie rabaty.

Specjalne oferty dla zakochanych

Hotele Spa wychodzą też naprzeciwko oczekiwaniom zakochanych, którzy decydują się na relaksujących weekend. Można skorzystać wtedy ze specjalnych pakietów pozwalających na chwilę zapomnienia. Zawierają one z wyjątkiem noclegu romantyczną kolację, zabiegi dla dwojga, na przykład relaksujący masaż ciała.

Jeżeli interesują cię takie właśnie Spa łódzkie również ma do zaoferowania wiele atrakcyjnych propozycji. Z ofertami można zapoznać się już teraz przez internet.