Czasem warto na chwilę zatrzymać się, odetchnąć i zarezerwować czas tylko dla siebie. Z tą właśnie myślą perfumerie Douglas stworzyły cykl indywidualnych spotkań z ekspertami pod hasłem ”Douglas Beauty Street”, dla kobiet które chcą poddać się metamorfozie i zasięgnąć porad specjalistów w dziedzinie make upu, pielęgnacji i najnowszych trendów w makijażu. W drugiej już edycji projektu, zaplanowano cykl kilkudziesięciu spotkań w perfumeriach Douglas na terenie całej Polski.

Czas na zmiany
Zmiana fryzury, perfekcyjny makijaż oraz odpowiedni zapach potrafią czynić cuda. Z tego właśnie powodu perfumerie Douglas dla każdej kobiety przygotowały wyjątkowe spotkania z najlepszymi specjalistami marek kosmetycznych, podczas którego przejdą one kompleksową metamorfozę. Makijażyści, styliści fryzur, konsultanci ds. pielęgnacji i eksperci ds. zapachów wydobędą piękno każdej kobiety i sprawią, że w tym dniu będzie się czuła wyjątkowo. Spotkania z ekspertami są otwarte po uprzedniej rezerwacji miejsca.
Na zakończenie metamorfozy, każda z uczestniczek wydarzenia, która zakupi kosmetyki marek partnerskich Douglas Beauty Street będzie miała możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Zapisz się już dziś na swoją metamorfozę!

Informacje o akcji, aktualny kalendarz i terminy eventów w 2014 r. znajdziesz na Facebooku https://www.facebook.com/PerfumerieDouglasPolska?fref=ts oraz na www.www.douglas.pl

Obejrzyj film o projekcie:
https://www.youtube.com/watch?v=-f_y-_L7eis