W jaki sposób wybierasz kosmetyki do mycia rąk i skóry? Kierujesz się opiniami znajomych, ceną, zapachem, a może wyglądem opakowania? Jeżeli nie znalazłeś jeszcze swojego idealnego żelu do mycia, prawdopodobnie żaden z dotychczasowych specyfików nie spełniał twoich najważniejszych oczekiwań.

Współcześni producenci kosmetyków rywalizują ze sobą na bardzo wielu płaszczyznach. Często o sukcesie produktu nie decyduje jego jakoś, ale atrakcyjność wizualna i marketing. Ideą przedsiębiorstwa Scan-Anida jest dostarczenie klientom preparatów pielęgnacyjnych, które przede wszystkim zapewnią właściwą ochronę ciała. Sztandarowym przykładem takie podejścia jest seria Medi-Soft, dystrybuowana głównie przez apteki.

Skuteczne i delikatne oczyszczanie

Antybakteryjny żel do mycia rąk i ciała, jeden z czołowych reprezentantów serii Medi-Soft, jest doskonałym dowodem na to, że nawet bardzo częste mycie rąk nie oznacza koniecznie przesuszenia delikatnej skóry dłoni. Dzięki zawartości substancji antybakteryjnych żel z powodzeniem usuwa zanieczyszczenia gromadzące się na powierzchni naskórka i skutecznie zabija namnażające się na nim chorobotwórcze drobnoustroje. Ponieważ jednak nie zawiera mydła, nie powoduje podrażnień.

Nietypowa kombinacja składników aktywnych preparatu pozwala jednocześnie pielęgnować skórę i utrzymywać jej naturalne pH. Zawartość gliceryny sprawia, że ręce po umyciu nie wymagają dodatkowego nawilżenia – skóra jest jedwabiście gładka, miękka i elastyczna. Połączenie intensywnego oczyszczania z aktywną pielęgnacją sprawia, że żel zaleca się osobom, które zmuszone są do bardzo częstego mycia rąk.

Żel do rąk i ciała, ale nie tylko…

Antybakteryjny żel Medi-Soft jest produktem naprawdę uniwersalnym. Oprócz użycia w charakterze klasycznego żelu do rąk, można stosować go również jako żel pod prysznic, płyn do kąpieli, a nawet szampon! Tak szerokie spektrum wykorzystania jest możliwe dzięki zastosowaniu wyłącznie tych składników, które są niezbędne do profesjonalnego oczyszczania i pielęgnacji skóry. W rezultacie klient otrzymuje kosmetyk skuteczny i bezpieczny.

fotolia_82547216_subscription_monthly_m