100% Olejek Manuka  – Idealna pierwsza pomoc!

100% Olejek Manuka firmy PARRS Products pozyskiwany jest z krzewów Manuka
(Leptospermum scoparium) występujących w rejonie East Cape, dzięki czemu charakteryzuje się
bardzo wysoką aktywnością antybakteryjną, przeciwzapalną i przeciwgrzybiczą. Jest idealnym
zabezpieczeniem dla osób, u których występują trudno gojące się rany.

Przedstawione działanie posiada wyłącznie 100% olejek Manuka produkowany w Nowej
Zelandii. Wszelkiego rodzaju olejki, które zawierają dodatkowe substancje nie posiadają tak
bogatych właściwości. Warto o tym pamiętać i szukać wyłącznie oryginalnych produktów.

Nowa Zelandia słynie z wykorzystywania nieprzetworzonych, naturalnych substancji
o terapeutycznych właściwościach zarówno w lecznictwie jak i w kosmetyce. Olejek Manuka
stosowany jest często jako główny składnik produktów do pielęgnacji skóry problematycznej.
100 % Olejek Manuka jest także głównym składnikiem szamponów przeciw łupieżowych, gdyż znakomicie
usuwa ze skóry głowy bakterie i grzyby odpowiedzialne za powstawanie łupieżu i innych chorób
skóry. Z powodzeniem stosowany jest także w mydłach antybakteryjnych, które nie zmieniają
pH skóry i są polecane jako alternatywa dla płynów do higieny intymnej.

Seria Manuka Vantage została stworzona na bazie 100% Olejku Manuka o silnych właściwościach antybakteryjnych i przeciwzapalnych. Produkty mają silne potwierdzone naukowo działanie przeciwgrzybiczne, antyseptyczne, łagodzą infekcje skóry wywołane grzybami i zapobiegają im.
W dermatologii są stosowane jako środek odkażający, przeciwzapalny, ułatwiający gojenie się ran, używany przy leczeniu trądziku, oparzeń, opryszczki.
Działanie:

  • lecznicze,
  • przeciwzapalne i antybakteryjne,
  • przeciwgrzybicze,
  • ułatwia gojenie się ran,
  • redukują nadmiar sebum na skórze,oczyszczają pory a dzięki temu zapobiegają zakażeniom wywołanym przez bakterie.

Seria Manuka Vantage zawiera następujące produkty:

Manuka Oil web100% Olejek Manuka  ( 10ml ) – Czysty olejek z drzewa Manuka jest wyjątkowo silnym antyseptykiem, ma właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Olejek ten jest pomocny w zmniejszaniu problemów powstających między innymi przy sforsowanych mięśniach, bólach kości, mięśni i stawów, odleżynach, chorobach skóry, stanach zapalnych skóry, opryszczce, wrzodach, trudno gojących się ranach, skaleczeniach, poparzeniach, oparzeniach, zapaleniu zewnętrznych organów płciowych, łojotoku, bólach reumatycznych, infekcjach dróg oddechowych, zaburzeniach funkcji systemu nerwowego, napięciach nerwowych i ukąszeniach owadów. UWAGA Unikaj kontaktu z oczami, jeśli do niego dojdzie przepłucz je czystą, ciepłą wodą. Przechowywać z dala od dzieci, nie przechowywać w plastikowym opakowaniu. Tylko do użytku zewnętrznego. Informacje przedstawione o produktach nie zastępują porad lekarskich, olejki eteryczne nie są lekiem ani substytutem leków. Nie stosować w okresie ciąży.

MVFW_bigAntybakteryjna pianka do mycia twarzy z olejkiem i miodem Manuka (100ml ) – Pierwszy krok w pielęgnacji cery trądzikowej. Głęboko oczyszcza i zapobiega powstawaniu stanów zapalnych skóry.
Głęboko oczyszczająca, niedrażniąca pianka do mycia twarzy, odpowiednia dla mieszanej i łojotokowej skóry. Antybakteryjne i przeciwzapalne właściwości olejku i miodu Manuka pomagają usuwać zanieczyszczenia oraz nie dopuszczają do powstawania stanów zapalnych. Zawiera naturalny Aloes aby nawilżyć skórę, pozostawiając ją miękką i gładką. Przeznaczona do każdego rodzaju cery, w szczególności polecana do cery tłustej i trądzikowej.

 

 

Manuka Vantage Antiseptic Creme webAntybakteryjny krem z olejkiem i miodem Manuka (20g) – Preparat ten zawierający skuteczne antybakteryjne właściwości czystego olejku Manuka wspomaga walkę z infekcjami, oprócz tego zawiera Aloes, który wzmacnia działanie przeciwzapalne i nawilża zainfekowane miejsca. Łagodzi i pomaga likwidować powstały dyskomfort związany w przypadku stanów zapalnych skóry, zmian trądzikowych, niewielkich oparzeń, skaleczeń, zadraśnięć, ukąszeń owadów, swędzenia, na podrażnioną skórę i drobne oparzenia słoneczne.

 

 

Manuka Vantage Hand Creme webRegenerujący krem do rąk z olejkiem i miodem Manuka  ( 100ml ) – Krem do rąk z wyciągiem olejku Manuka, który jest znany z antybakteryjnych i łagodzących właściwości. Ten odżywiający krem zawiera czysty olej drzewa Manuka, który działa jak naturalna ochrona antyseptyczna, wzbogacony rumiankiem, limonką i aloesem dostarczając niezbędnych odmładzających, regenerujących i rozjaśniających składników, dzięki którym skóra dłoni staje się miękka, napięta i nawilżona.

 

 

Manuka Vantage Soap webAntybakteryjne mydło z olejkiem i miodem Manuka (125g) – Naturalna alternatywa dla płynów do higieny intymnej. Mydło to posiada antybakteryjne i przeciwzapalne właściwości, połączone z limonką i delikatnym rumiankiem naturalnie oczyszczają skórę usuwając z niej niepożądane bakterie odpowiedzialne za powstawanie przykrego zapachu oraz wiele chorób skóry. Mydła Parrs dzięki swym unikalnym składnikom nie uszkadzają płaszcza lipidowego skóry.

 

 

źródło:

LOG Sp. J. Generalny Przedstawiciel PARRS Products w Polsce

ul. Sienkiewicza 1; 42-600 Tarnowskie Góry

tel. 32 258-36-07 e-mail biuro@parrs.pl