W leczeniu małych oparzeń lub ran zwykle sprawdza się doraźna pomoc i opatrunek. Bywa, że regeneracja skóry jest długim, trudnym i często bolesnym procesem. Aż pół miliona osób w Polsce cierpi z powodu niegojących się ran. Skuteczny proces leczenia zapewnia ARGOTIAB® 2% krem – wyrób medyczny z cząsteczkami aktywnego srebra, który likwiduje infekcje i przyspiesza regenerację skóry.

 

Nawet podczas wykonywania codziennych czynności jesteśmy narażeni na powstawanie oparzeń, otarć czy skaleczeń. Problem powstaje wtedy, gdy rana nie chce się goić. Już nawet 500 tysięcy osób w Polsce cierpi z powodu niegojących się ran, a powikłania związane z zakażeniem mogą mieć bardzo poważne konsekwencje. Nowoczesnym rozwiązaniem, które pomoże zarówno na drobne, jak i przewlekłe, ciężko gojące się rany jest ARGOTIAB® 2% krem. Produkt wyróżnia się silnym działaniem przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwwirusowym. Zawarty w składzie kremu kompleks aktywnego srebra TIAB i wyciąg z Aloe vera, likwidują infekcje i zapewniają skórze doskonałe warunki do jej regeneracji.

 

ARGOTIAB® 2% krem sprawdzi się w procesie leczenia ran, oparzeń, odleżyn, zmian odpieluchowych, podrażnień po depilacji, dezynfekcji rany po ugryzieniu insektów a nawet opryszczki wargowej. Może być stosowany zarówno na skórze dzieci, jak i dorosłych. Warto mieć go zawsze pod ręką. Świetnie sprawdza się również jako wyposażenie apteczki podczas egzotycznych podróży.

 

Produkt dostępny jest w aptekach bez recepty.

 

 

Producent:         Hexanova

Produkt:             Argotiab® 2% krem, 50 ml, www.argotiab.pl

Cena:                   ok. 35 zł