kielbasa_krotka_linia_natura_zm_nove

Za oknami bystre promienie wiosennego słońca, coraz wyższe temperatury i piękna zieleń wokół. Wszystko to zachęca do spędzania czasu, a nawet przyrządzania i spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Zapachy grillowanego mięsa nikogo więc nie dziwią. A co z osobami na diecie lub z nietolerancją pokarmową? Z kiełbasami z linii Natura marki Nove przygotowanie zdrowych i bezpiecznych dań z grilla, wolnych od substancji konserwujących i glutenu nie będzie stanowiło już dłużej problemu.

 

 

 

Grillowanie bez glutenu

Grillowanie nieodparcie kojarzy się z aromatycznymi i soczystymi kiełbaskami, na które jednak do niedawna ze względów zdrowotnych lub zasad stosowanej diety nie wszyscy mogli sobie pozwolić.  Nową jakość grillowanych potraw osiągniemy wykorzystując do ich przyrządzenia produkty z linii Natura marki Nove oznaczone symbolem przekreślonego kłosa. W linii Natura odnajdziemy Kiełbasę długą oraz Kiełbasę krótką, wyprodukowane według tradycyjnej receptury z najlepszych gatunkowo mięs. Za ich wyjątkowy aromat, soczystość oraz delikatny smak odpowiadają jedynie naturalne składniki użyte do przyprawiania, jak susze warzywne i owocowe oraz specjalnie wyselekcjonowane kultury bakterii.  W składzie kiełbas nie znajdziemy nawet najmniejszych śladów glutaminianu sodu, fosforanów, konserwantów, sztucznych przeciwutleniaczy czy substancji z symbolem „E”. To, co wyróżnia kiełbasy z linii Natura marki Nove na tle innych produktów tego typu, to całkowity brak glutenu. Dzięki temu mogą być bezpiecznie spożywane przez osoby chore na celiakię oraz te stosujące restrykcyjną dietę bezglutenową. Wszystko to sprawia, że możemy śmiało delektować się smakiem grillowanych kiełbasek bez obaw o naruszenie zasad zdrowej diety. Dodając do nich świeże warzywa, chleb kukurydziany czy placki z amarantusa otrzymamy zdrowy i bezglutenowy posiłek, który z pewnością uprzyjemni wszystkim wspólne biesiadowanie.

 

Sezon grillowy przed nami, a więc i kwestia wyboru produktów „na ruszt”. Z kiełbasami z linii Natura marki Nove zyskamy nowe źródło kulinarnych inspiracji o niepowtarzalnym smaku i aromacie, dla osób o różnych preferencjach żywieniowych.

 

Produkty z linii Natura marki Nove:

 

Kiełbasa Krótka

 

Opakowanie: 270 g – w sprzedaży samoobsługowej

Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę

Cena brutto: od 20,50 – 24,90 zł/ kg

 

 

Kiełbasa Długa

 

Opakowanie: 400 g – w sprzedaży samoobsługowej 8,99 zł/ szt.

Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę

Cena brutto: od 23,00 – 26,00 zł/ kg

 

 

————————————————————————————————————————————–

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, w Tesco, Makro, Almie.

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl