Teraz wysprzątanie całego domu jest jeszcze prostsze! Pomoże Ci w tym ekologiczna pasta do czyszczenia różnych powierzchni eco You! Pozbądź się toksycznych substancji chemicznych w Twoim domu – chroń środowisko i swoich bliskich!

Niedawno na rynku pojawiły się rewolucyjne produkty o nazwie eco You. Są to ekologiczne środki czystości o uniwersalnym zastosowaniu. Pastę eco You możesz używać zarówno do mycia kuchni, łazienki, grilla, ram okiennych czy nawet roweru i srebra. Natomiast za pomocą żelu eco You usuniesz plamy z kawy, herbaty, wina, długopisu.. z ubrań, dywanu, zasłonek, tapicerki czy wózka dziecięcego.

Co więcej, jeden produkt eco You zamiast wielu różnych środków czyszczących pozwoli Ci  zaoszczędzić czas spędzony w sklepie, miejsce w szafce, pieniądze i zdrowie. Dodatkowo dzięki swojej konsystencji produkty są bardzo wydajne – mogą służyć nawet przez kilka miesięcy.

Produkty eco You zawierają naturalne składniki ulegające biodegradacji. Brak składników rakotwórczych i mutagennych: fosforanów, boranów, chloru czy konserwantów. Produkty eco You nie są testowane na zwierzętach. Produkty posiadają wspólnotowe oznakowanie ekologiczne Ecolabel, które wyróżnia produkty spełniające standardy wysokiej jakości i jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Dodatkowo każdy produkt jest w komplecie z praktyczną gąbką, która zawsze jest na swoim miejscu gdy jej potrzebujesz!

Więcej informacji na www.ecoyou.pl

Obejrzyj film  eco You żel do usuwania plam         eco You pasta do czyszczenia

eco You Facebook