filtr-plazmowy-globalo-plCzysta i świeża kuchnia, wolna od alergenów, zapachów, bakterii i innych drobnoustrojów. Znamy na to sposób.

Firma GLOBALO, polski producent ekologicznych, cichych i wydajnych okapów kuchennych, stał się prekursorem prośrodowiskowych i prozdrowotnych rozwiązań, stosowanych w trosce o zdrowie i najwyższy komfort Klientów. Oferta producenta poszerzyła się o innowacyjne urządzenie – filtr plazmowy Plasma Made – zapewniający najskuteczniejsze oczyszczenie powietrza, chroniąc przed niepożądanymi zapachami, jak również przed alergenami, roztoczami, wirusami i bakteriami. To doskonałe rozwiązanie dla alergików i osób ceniących sobie świeżość.

filtr plazmowy, filtr globalo, okapy kuchenne globalo
http://www.globalo.pl

Filtr plazmowy GLOBALO wykorzystuje niezwykle skuteczną technologię oczyszczania jonizacyjnego, w trakcie którego klastery jonowe zderzają się ze szkodliwymi cząsteczkami wirusów, alergenów, zapachów czy bakterii, zamieniając się w aktywne grupy hydroksylowe. Grupy te przyłączają się do szkodliwych cząsteczek, neutralizując je i oczyszczając tym samym powietrze. Jest to jeden z najzdrowszych i najskuteczniejszych sposobów filtracji. Jego dobroczynny wpływ neutralizuje szkodliwe cząsteczki oraz poprawia koncentrację i samopoczucie, powodując wzrost odporności, spadek zachorowań na grypę i choroby wirusowe. Zwalcza również zapachy dymu papierosowego, intensywnych potraw czy zwierząt.

Innowacyjny i samoczyszczący filtr plazmowy, przeznaczony jest do okapów kuchennych pracujących w trybie pochłaniacza – filtr ten montować można do nowych okapów, jak i tych już zainstalowanych. Jest to urządzenie niezwykle skuteczne, a dodatkowo bardzo łatwe w obsłudze, gdyż zainstalowany w filtrze czujnik przepływu powietrza automatycznie komunikuje urządzeniu gotowość do pracy i odpowiada za jego włączanie i wyłączanie. Filtr plazmowy włącza się automatycznie po odnotowaniu ruchu powietrza dostarczanego mu przez okap kuchenny, posiada 5 letnią gwarancję producenta.

Twój wybór ma znaczenie, wybieraj świadomie. Dowiedz się więcej na GLOBALO.PL