Fortress Gifts, specjalizujący się w gadżetach dla kampanii promocyjnych, dla potrzeb eventów czy gadżetów firmowych, zaproponował serię gadżetów do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Miseczki, odpowiednie pędzelki do nakładania farby, profesjonalne grzebienie czy specjalne klamerki do włosów – to grupa akcesoriów pomocnych w codziennej dbałości o włosy. Gadżety dedykowane dla akcji promocyjnych prowadzonych przez producentów farb i kosmetyków do włosów.

Gadżety do koloryzacji i pielęgnacji włosów są bardzo pomocne w codziennej dbałości. Doceniane są szczególnie przez Panie. Zadbane włosy świadczą o zdrowiu, dobrym samopoczuciu i kondycji organizmu. Podkreślają atrakcyjność.

Fortress Gifts, specjalizujący się w produktach promocyjnych dla kampanii gadżetowych, zaproponował grupę produktów – akcesoriów do pielęgnacji włosów. Można wyróżnić się designem, czego dowodzi ta kolekcja. Różne wzory miseczek, z antypoślizgową nakładką  umieszczoną na spodzie, z pomocnym uchwytem i miarką to jedna z licznych propozycji. Fortress Gifts ma również w swojej ofercie różnego rodzaju pędzelki przeznaczone do rozrabiania farby, z opcją specjalnego uchwytu do zaczepienia przy miseczce. Do wyboru są również dwufunkcyjne pędzelki wraz z grzebykiem, zakończone np. metalową końcówką, do rozdzielania włosów. Profesjonalne grzebienie w nowoczesnych wzorach i różnorodnej kolorystyce będą gadżetem przykuwającym uwagę.

Wszystkie produkty można znakować logo marki / Klienta.

Seria gadżetów Fortress Gifts do koloryzacji i pielęgnacji włosów jest propozycją dla akcji promocyjnych prowadzonych przez producentów farb i kosmetyków do włosów. Produkty te są również dedykowane dla eventów i szkoleń dla branży fryzjerskiej.

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts
www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszaki.htm