Herbapol-Lublin, lider kategorii herbatek ziołowych, kontynuuje rozbudowę portfolio marki Zielnik Polski. W jej ofercie pojawiły się aż trzy nowości odpowiadające na codzienne potrzeby konsumentów: Ostropest plamisty, Kwiat Głogu i Dziurawiec.

Nowe produkty z linii Zielnik Polski to kolejna propozycja marki dla osób, które chcą wspomagać swój organizm prozdrowotnymi właściwościami polskich ziół. Ostropest plamisty, Kwiat Głogu i Dziurawiec, podobnie jak pozostałe produkty marki Herbapol, są bogate w benefity i zamknięte w wygodne do zaparzenia torebki.

Kwiatostan głogu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca, wpływa korzystnie na krążenie i pomaga w utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia krwi. Przyczynia się do łagodzenia niepokoju i drażliwości oraz ułatwia zasypianie.

Ostropest plamisty działa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych. Pomaga chronić wątrobę przed działaniem wolnych rodników i czynników zewnętrznych.

Dziurawiec (suplement diety) przyczynia się do zachowania równowagi emocjonalnej oraz dobrego psychicznego i fizycznego samopoczucia. Wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i pracę nerek.

Herbapol dba o jakość ziół na każdym etapie: zioła pozyskujemy od sprawdzonych dostawców, starannie selekcjonujemy, a następnie badamy we własnych laboratoriach. Dzięki temu mamy pewność, że produkt, jaki oferujemy konsumentom, jest najwyższej jakości i posiada deklarowane przez nas korzyści– mówi Anna Justyniarska, PR & Digital Manager Herbapol-Lublin S.A.

Zielnik Polski to linia ciesząca się bardzo dużą popularnością wśród konsumentów. Marka jest liderem w swojej kategorii na rynku polskim. Oprócz trzech nowości w portfolio znajdziemy także: Miętę, Melisę, Rumianek, Koper Włoski, Lipę, Szałwię, Pokrzywę, Czystek, Morwę Białą i Skrzyp oraz cztery ciekawe połączenia ziół i owoców: Melisę z Pigwą, Miętę z Cytryną oraz Miętę i Melisę z Pomarańczą.