Jeśli jeszcze nie mieliście jeszcze okazji ich wypróbować– to zachęcamy! Indyjskie pasty do zębów z naszej oferty mają stale powiększające się grono zadowolonych klientów. Co ich przyciąga?

Naturalne i skuteczne  

pasty indyjskie dla całej rodziny
pasty indyjskie dla całej rodziny

Przede wszystkim wyjątkowe i bezpieczne składy – spora część oferty to pasty naturalne, nie zawierające szkodliwych i niepotrzebnych związków chemicznych. Tradycyjne pasty z supermarketu być może oczyszczają zęby, ale również powoli acz sukcesywnie zatruwają nasz organizm. Tymczasem okazuje się, że powszechnie występującym problemom jamy ustnej, jak osad, nieświeży oddech, zmiany próchnicze, krwawienie z dziąseł, skutecznie zapobiegają znane od tysiącleci naturalne ajurwedyjskie sposoby.

Tak więc w pastach indyjskich znajdziemy między innymi dobroczynne wyciągi z neem (miodli indyjskiej), drzewa arakowego, tulsi (świętej bazylii) czy olejek goździkowy. Pasty te nie zawierają fluoru lub zawierają naturalny nieszkodliwy fluor.

Dla całej rodziny

Produkty te są zwłaszcza cenione przez wegetarian i wszystkie osoby, którym nie jest obojętne co zawierają etykiety używanych przez nich preparatów. Indyjskie pasty skutecznie zwalczają bakterie, odświeżają oddech, pozwalają skutecznie usunąć nadbudowującą się płytkę, a tym samych zapobiegają próchnicy.

A może proszek?

Oprócz past do zębów w naszym sklepie oferujemy też proszki do zębów. Te preparaty do pielęgnacji jamy ustnej i zębów są jeszcze wciąż mało znane, ale bardzo skuteczne. Doskonale przy pomocy ziołowego proszku naniesionego na szczoteczkę wyczyścimy zęby i wzmocnimy dziąsła. Proszek pomaga utrzymać dziąsła w dobrej kondycji, zapobiega krwawieniu i innym problemom przyzębia. Przyjemnie zaskakująca jest świeżość w ustach, która utrzymuje się długo po zastosowaniu proszku ziołowego do zębów.

Jakie marki?

Najbardziej cenionymi producentami indyjskich past do zębów są: Himalaya, Vicco i Dabur.

indyjskie pasty do zębów
indyjskie pasty do zębów