Kilka lat temu ekologiczny styl życia uważany był za chwilową modę. Sceptycy nie mieli racji. Coraz więcej osób świadomie wybiera produkty. Szukamy warzyw i owoców z ekologicznych gospodarstw, auto zamieniamy na rower, a zakupy przynosimy w torbach wielokrotnego użytku. Okazuje się, że można też schudnąć w zgodzie z naturą. W jaki sposób? Wybierając suplement diety, którego składniki są w 100% naturalne i pochodzą z polskich ekologicznych upraw.

Jako pierwsze na ekologiczny styl życia postawiły gwiazdy. Jessica Alba remontując swój dom wybierała ekologiczne rozwiązania. Aktorka ma też firmę produkującą naturalne kosmetyki dla dzieci. Cate Blanchett zasila swój dom energią słoneczną. Natomiast Gwen Stefani i Jennifer Aniston starają się ograniczać zużycie wody. Cameron Diaz czy Heidi Klum zatrzymują się tylko w hotelach przyjaznych środowisku. A szanowana na całym świecie Meryl Streep wspiera działania na rzecz zaprzestania stosowania pestycydów. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę do ochrony środowiska. Wybierając świadomie nie tylko chronimy przyrodę, ale dbamy też o nasze zdrowie.

Chudnij z głową!

Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Czytamy etykiety, studiujemy składniki zawarte w żywności. Ekologicznych wyborów możemy dokonywać nie tylko na targu czy w sklepie ze zdrową żywnością. Możemy także wybierać ekologiczne Suplementy diety, jak np. Acetomale, którego składniki pozyskiwane są z polskich upraw ekologicznych. Co więcej, w trosce o środowisko producent nie drukował ulotek i wszystkie niezbędne informacje o składzie i działaniu suplementu umieścił na opakowaniu.

Acetomale zawiera ocet winny z jabłek i wyciąg ze szparagów, które wchodząc w reakcję z kwasami żołądkowymi korzystnie wpływają na procesy metaboliczne i wspomagają odchudzanie.

Suplement zawiera też glutation wspomagający wątrobę w procesie oczyszczania
z toksyn, które są jedną z głównych przyczyn otyłości. Wątroba często zamiast trawić tłuszcz, zajmuje się metabolizowaniem toksyn pochodzących z konserwantów
czy przetworzonej żywności. Suplement diety zawiera też błonnik, który poprawia perystaltykę jelit i oczyszcza je ze złogów spowalniających przemianę materii. Asparagina natomiast wspomaga pracę jelit oraz odpowiada za prawidłowy poziom nawodnienia organizmu – to w wodzie zachodzą wszystkie procesy rozkładu komórek tłuszczowych.

Cena: 139 zł (kuracja miesięczna), 279 zł (kuracja 3-miesięczna)

Suplement dostępny na: www.acetomale.pl