15 października 2013 rusz kolejny program wellness: „GOOD MOOD: Pozytywnie o samopoczuciu”. To już piąty program wellness organizowany przez portal Wellnessday.eu. Jak zawsze program jest bezpłatny dla czytelniczek i ma formułę 14-dniowych warsztatów internetowych.

Program wellness „GOOD MOOD, pozytywnie o samopoczuciu” będzie dotyczyć sposobów na zachowanie i poprawienie sobie nastroju. Termin uruchomienia programu jest nieprzypadkowy – bowiem najwięcej osób depresyjne nastroje odnotowuje u siebie jesienią.

Program GOOD MOOD, to porady i wskazówki ujęte w jeden kompleksowy program, opracowane we współpracy z ekspertem programu Lidią Szeworską, psychologiem zdrowia, psychodietetykiem, udzielająca konsultacji, porad i wsparcia w zakresie motywacji w Metamorphosis Holistycznej Oazie Estetyki i Zdrowia w Warszawie. Z tego względu Panie, które do poprawienia swojego samopoczucia chcą dodać satysfakcję z kilku utraconych kilogramów, znajdą w programie dodatkowe wskazówki dla siebie.

 

Mamy prawo mieć złe samopoczucie, ale musimy nauczyć się z nim radzić.” – pisze ekspertka Lidia Szeworska w pierwszym dniu programu.Musimy nauczyć się wierzyć w siebie.Musimy wziąć odpowiedzialność na siebie, aby łatwiej sobie poradzić z własnym nastrojem, życiem. Każda z nas ma prawo mieć zły nastrój, czasami nawet popaść w malutką depresję, bo przecież nie każdy dzień w naszym życiu będzie dniem radosnym. Jednak nauczmy się z takim dniem walczyć i stawiać mu czoła!”

 

Dla uczestniczek przewidziany jest konkurs.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym programie i poprawiania sobie samopoczucia. Program jest dostępny pod adresem:

http://wellnessday.eu/programy-wellness/program-wellness-good-mood

Partnerem programu jest Metamorphosis Holistyczna Oaza Estetyki i Zdrowia, w Warszawie. (www.holistycznaoaza.pl)

***

O portalu Wellnessday.eu

Portal Wellnessday.eu jest adresowany do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które poszukują harmonii i inspiracji do zmian na lepsze, a także informacji, dzięki którym podniosą jakość swojego życia. Wellnessday.eu to treści z zakresu zdrowia, psychologii, odżywiania, aktywności fizycznej, relacji i wszystkich tych obszarów, które są istotne z punktu widzenia wellness. To miejsce skupiające ponad 40 tys czytelniczek miesięcznie, a także miejsce, w którym porad udzielają eksperci i specjaliści z różnych dziedzin.
Kontakt:
redakcja@wellnessday.eu