Bohaterki „Seksu w wielkim mieście” odważnie i z lekkością biegały w szpilkach po Manhattanie, Wall Street i Madison Avenue. Ty też tak możesz! Wystarczy, że do torebki włożysz nowe stylowe, opakowanie plastrów na pęcherze COMPEED® zaprojektowane przez Jordiego Labanda. Śmiało możesz ruszać na podbój świata i być pewna,
że nic Ci w tym nie przeszkodzi!

Szpilki. Są Ci tak drogie i bliskie! Niczym przyjaciółki wspierają Cię w ważnych momentach
i dodają pewności siebie. Wieczorne, romantyczne wyjście z ukochanym traci blask, gdy nie ma ich przy Tobie. Gdziekolwiek jesteś: w biurze czy na wakacjach; na shoppingu albo imprezie – do pełni szczęścia potrzebujesz mieć przy sobie również uwielbiane buty na obcasach. Wiesz, że gdy tylko je założysz, nic Cię nie powstrzyma. I o to właśnie chodzi! Marka COMPEED® w pełni rozumie Twoją miłość. Byś mogła poczuć się jeszcze bardziej stylowo, zaprosiła do ponownej współpracy światowej sławy ilustratora mody, Jordiego Labanda. Artysta zaprojektował ilustrowane pudełeczko na plastry COMPEED – modny niezbędnik na pęcherze na stopach.

Jordi Labanda jest topowym ilustratorem mody. Jego prace pojawiały się na stronach poświęconych modzie i urodzie w magazynach takich jak: Vogue, Elle, Marie Claire. W 2013 roku artysta pracował z luksusowymi markami: Louis Vuitton i Swarovski. Umiejętność dostrzegania szczegółów, zainteresowanie kobietami i podziw nad ich zamiłowaniem do noszenia wysokich szpilek, zainspirowały Jordiego do zaprojektowania, specjalnie dla COMPEED®, opakowania dla wyjątkowych kobiet.

Znany ilustrator powiedział: Pierwszy projekt, który stworzyłem dla COMPEED® był skierowany do kobiet, które śmiało kroczą przez życie na wysokich obcasach. Moje najnowsze propozycje są przeznaczone dla pewnych siebie kobiet o mocnej osobowości. Te kobiety znają swoją wartość i styl”.

Podczas gdypierwsze, zaprojektowane w 2013 roku przez Jordiego Labanda, stylowe opakowanie było skierowane do aktywnych zawodowo i ambitnych kobiet, najnowsza propozycja ilustratora jest przeznaczona dla pewnych siebie, młodych fashionistek, które nie pozwolą, aby pęcherze uniemożliwiły im chodzenie w szpilkach.

Małgorzata Tkaczyk, brand manager marki COMPEED®, powiedziała: „Cieszymy się z kolejnej współpracy z Jordi Labanda, dzięki której mogliśmy pokazać, że z plastrami COMPEED® można śmiało iść przez życie na wysokich obcasach. Mamy nadzieję, że w sezonie wiosna/lato 2014 wraz z lekkimi, seksownymi szpilkami będą królowały również plastry COMPEED®

Z plastrami COMPEED® będziesz krok przed pęcherzem

Wewnątrz nowego opakowania, ozdobionego rysunkami Jordiego Labanda, znajdziemy dyskretne plastry COMPEED®, które zapewnią nam natychmiastową ulgę w bólu i ochronę, bez względu na to, jakie buty zdecydujemy się założyć.

 

Podpowiadamy: Plastry COMPEED® na pęcherze należy przykleić pod ścięgnem Achillesa – wtedy idealnie spisują się podczas chodzenia na szpilkach.

 

Szpilki dają kobiecie 25% więcej mocy, 50% więcej pewności 100% więcej seksapilu!”
– stwierdziła Marlin Monroe i miała rację! Z nowymi plastrami na pęcherze COMPEED® pokochasz szpilki jeszcze bardziej!

 

Jak stosować plastry COMPEED®?

  1. Umyj i osusz skórę przed zastosowaniem.
  2. Upewnij się, że powierzchnia skóry nie była natłuszczana kremem lub oliwką.
  3. Usuń górną warstwę papierową, następnie dolną, starając się unikać dotykania warstwy samoprzylepnej.
  4. Nałóż plaster mocno na zmienione miejsce, upewniając się, że brzegi plastra są dobrze dociśnięte do skóry.
  5. Pozostaw plaster COMPEED® na miejscu, aż sam zacznie się odklejać i….gotowe!

Limitowana edycja opakowania COMPEED®, zaprojektowana przez Jordi Labanda, jest już dostępna
w Polsce. Sugerowana cena detaliczna, w którym znajduje się 5 sztuk, wynosi ok. 22 zł.