Rewolucyjne produkty spożywcze, łączące w sobie smak i wygodę użycia, każdego dnia udowadniają, że również ekspresowe gotowanie pozwala wznieść się na wyżyny sztuki kulinarnej. Dzięki nowej linii sosów – Serowe Inspiracje marki LACTIMA – okrasimy nasze menu szczyptą włoskiego smaku lub też zaprsos_serowy_pikantny_Lactimaezentujemy je w bardziej wyrazistej odsłonie.

Na przekór rutynie

Nie od dziś wiadomo, że kluczem do apetycznego posiłku są starannie dobrane dodatki. Stworzone z myślą o aktualnych trendach kulinarnych sosy serowe marki LACTIMA: Sos serowy z ziołami włoskimi oraz Sos serowy pikantny sprawią, że każda potrawa w kilka chwil nabierze prawdziwie głębokiego aromatu. Apetyczne sosy z linii Serowe Inspiracje marki LACTIMA dodadzą charakteru przekąskom takim jak meksykańskie nachos, japońska tempura, włoskie grissini, a także klasycznym chipsom i paluszkom. Ponadto czerpiąc inspiracje z sosów serowych marki LACTIMA podkreślimy smak sezonowych potraw z grilla, począwszy od kiełbasek, żeberek, karkówki oraz ryb, a na szaszłykach i zapiekanych warzywach skończywszy. Dodatkowo, sosy serowe stanowić będą wyśmienitą bazę dla treściwych dressingów, dopełnią recepturę wszelkich dań mięsnych i makaronów. Idealnie skomponują się z domowymi burgerami, pomogą także w prosty sposób przygotować efektowne menu koktajlowe.

Sosy serowe z linii Serowe Inspiracje marki LACTIMA, to hit sezonu, który gościć będzie w naszej kuchni przez cały rok. W prosty sposób dopełnią smak najpopularniejszych dań stając się źródłem wielu kulinarnych inspiracji.

Sosy serowe z linii Serowe Inspiracje marki LACTIMA: Sos serowy z ziołami włoskimi, Sos serowy pikantny
Sugerowana cena: 2,89 zł/szt.

www.lactima.pl

http://www.facebook.com/Lactima

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

 

Lactima Sp. z o.o.

Kaszubska 6

14-300 Morąg
tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

sekretariat@lactima.pl