W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby konsumentów marka Zioła Mnicha poszerza ofertę o kolejną nowość produktową. Zioła Mnicha na ciśnienie to idealna propozycja
dla osób, które potrzebują wsparcia pracy serca i układu krążenia, a jednocześnie zwracają uwagę na jak najbardziej naturalny skład produktów.

Nowość – Zioła Mnicha na ciśnienie!


Zioła Mnicha Na Ciśnienie to kolejna nowość w portfolio marki odpowiadająca na codzienne potrzeby konsumentów. Produkt został oparty na recepturze zawierającej starannie dobrane zioła i owoce, którym zawdzięcza swój przyjemny smak i właściwości.

Głóg oraz kurkuma zawarte w Ziołach Mnicha na ciśnienie wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca oraz wpływają korzystnie na krążenie krwi w narządach i ich prawidłowe zaopatrzenie w tlen. Z kolei melisa ułatwia zasypianie oraz przyczynia się
do łagodzenia niepokoju i poirytowania wywołanego stresującymi sytuacjami dnia codziennego. Naturalną kompozycję ziół uzupełnia wspomagające oczyszczanie krwi ziele bratka.

Zioła Mnicha to herbatki funkcjonalne cieszące się bardzo dużą popularnością wśród konsumentów; marka jest liderem w swojej kategorii na rynku polskim!