Polska marka Herbapol już od 1949 roku dzieli się z nami tym, co z natury najlepsze. Niezwykły smak i aromat jej produktów to dla wielu z nas podróż do czasów dzieciństwa lub dopełnienie chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Intensywny smak rozgrzewającej malinowej herbatki
i ziołowych naparów marki Herbapol towarzyszą nam już od wielu lat. Jednak Herbapol to nie tylko zioła i owoce znane od pokoleń, ale również coraz modniejsze ich warianty i nowości, takie jak herbatka ziołowa Morwa Biała oraz produkt całkowicie innowacyjny na polskim rynku – Zielnik Polski Esencja Zdrowia, czyli zioła w płynnej formie podania. Dzięki uważnemu obserwowaniu trendów i potrzeb Herbapol niezmiennie gości w domach i sercach Polaków. Już od 68 lat.

Ponad 68 lat historii z ziołami w tle

Założony w latach 40. XX wieku Herbapol pozostaje wierny swojej misji czerpania inspiracji z natury
i dostarczania konsumentom produktów najwyższej jakości. Portfolio marki obejmuje nie tylko herbatki ziołowe i owocowe, ale i pyszne syropy, dżemy, powidła oraz konfitury. Marce zaufały już cztery pokolenia Polaków, którzy doceniają produkty Herbapol za wyjątkowy smak i aromat.

Zbieracze współpracujący z Herbapolem są specjalistami, dla których praca jest prawdziwą pasją. Lata szkoleń i poznawania sekretów ziół oraz przekazywania ich sobie z pokolenia na pokolenie sprawiają, że otrzymujemy wyjątkowe produkty najwyższej jakości.

Herbapol to bogata historia i tradycja. Nie oznacza to jednak, że stoimy w miejscu. Stale rozszerzamy naszą ofertę oraz dbamy o to, by produkty marki odpowiadały rytmowi życia współczesnego konsumenta i były obecne w jego codziennych aktywnościach i rytuałach. Ziołowy napar na rozpoczęcie dnia, łyżeczka ziół w płynnej formie w przerwie w pracy i owocowa herbatka podczas wieczornego spotkania w gronie najbliższych – Herbapol może towarzyszyć nam codziennie – mówi Anna Justyniarska, Junior PR&Digital Manager Herbapol.

Herbatki Ziołowe Zielnik Polski, Morwa Biała

Herbatki ziołowe marki Herbapol to dobroczynne właściwości polskich ziół zamknięte w wygodnych do zaparzania torebkach. W linii Herbapol Zielnik Polski znajdziemy znane i doceniane od lat: Miętę, Melisę, Rumianek, Koper Włoski, Lipę, Szałwię, Pokrzywę oraz 4 ciekawe połączenia ziół i owoców: Melisę z Pigwą, Miętę z Cytryną oraz Miętę i Melisę z Pomarańczą. W tym roku wprowadzono trzy nowe, bardzo ostatnio modne i bogate w benefity, warianty: Morwa Biała, Czystek i Skrzyp.

Liść morwy białej pomaga utrzymać prawidłową gospodarkę węglowodanową organizmu. Substancje w nim zawarte opóźniają wchłanianie glukozy oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi. Chcąc osiągnąć jak najlepsze efekty picia morwy białej, podobnie jak w przypadku innych ziół, trzeba ją zalać wrzątkiem a następnie pozostawić pod przykryciem na około 10 minut, tak, by mogła się odpowiednio zaparzyć.

rys. Zielnik Polski, Morwa Biała
40 g, cena sugerowana: 4,29 zł

 

Zielnik Polski Esencja Zdrowia

Do tej pory zioła znane były głównie w postaci herbatek. Herbapol przedstawia teraz kolejną możliwość korzystania z ich dobroczynnych właściwości – starannie dobrane składniki najlepszej jakości ziół i owoców dostępne są w wygodnej płynnej formie. Chcemy prowadzić zdrowy tryb życia, ale jego intensywność nie zawsze pozwala nam odpowiednio o siebie zadbać oraz w pełni cieszyć się dobrodziejstwami natury. Zielnik Polski Esencja Zdrowia to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z benefitów ziół staje się jeszcze łatwiejsze! Produkt możemy dodać do wody lub herbaty oraz spożywać w nierozcieńczonej postaci, bezpośrednio na łyżeczkę. Co ważne, Zielnik Polski Esencja Zdrowia nie zawiera konserwantów i barwników. Dostępny jest w trzech wariantach: Trawienie, Odporność i Witalność.

Witalność – to unikatowe połączenie owoców głogu, cytryńca i korzenia żeń-szenia, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie serca, sprawność umysłową i redukujące uczucie zmęczenia.

rys. Zielnik Polski Esencja Zdrowia, Witalność
200 ml, cena sugerowana: 10,99 zł

Herbatki Herbaciany Ogród, Malina

Herbatki owocowe z linii Herbaciany Ogród Herbapolu to smak dzieciństwa i doskonałe dopełnienie przyjemnych chwil spędzanych z rodziną. Są one w 100% naturalne i zawierają duże kawałki owoców, co dobrze widać dzięki przezroczystym, biodegradowalnym torebkom. Herbatka Owocowa Malina zawiera aż 60% malin! Tak wysoka zawartość owoców gwarantuje intensywny smak i aromat naparu. Co istotne, herbatki to propozycja dla całej rodziny –możemy podawać je także dzieciom, ponieważ nie zawierają teiny.

W linii Herbaciany Ogród marki Herbapol znajdziemy znane i doceniane od lat: Malinę, Dziką Różę, Żurawinę, Aronię, Prosto z lasu oraz ciekawe połączenia owoców: Malinę z żurawiną, Malinę z dziką różą, Malinę z cytryną, Malinę z pigwą oraz Czarną porzeczkę z cytryną.

rys. Herbaciany Ogród, Malina
54 g, cena sugerowana: 4,49 zł

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.herbapol.com.pl