brzoskwinie_polowki_marki_beach_flower

 

Za oknem pojawiają się pierwsze promienie wiosennego słońca, a my zamiast zastrzyku dodatkowej energii odczuwamy senność i przemęczenie? Nasz organizm odreagowuje w ten sposób skutki długiej zimy oraz diety uboższej w witaminy i minerały. Metodą na wiosenne przesilenie są owoce marki Beach Flower – produkty sygnowane jakością choice.

Soczyste owoce przez cały rok

Przełom zimy i wiosny jest szczególnie ciężkim okresem dla naszego organizmu. Niskie temperatury, mniejsza ilość promieni słońca i utrudniony dostęp do naturalnych witamin sprawiają, że możemy odczuwać niekorzystne skutki przesilenia wiosennego. Doskonałym sposobem na złagodzenie nieprzyjemnych dolegliwości związanych z przejściowym osłabieniem jest systematyczne dostarczanie odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Tylko, jak tego dokonać, kiedy świeże owoce zerwane prosto z drzewa to jeszcze perspektywa kilku miesięcy?

Niekorzystna aura nie oznacza, że skazani jesteśmy wyłącznie na sztuczną suplementację. Rozwiązaniem wprost z natury są soczyste Brzoskwinie czy Ananasy marki Beach Flower. Brzoskwinia, nazywana królową owoców, to prawdziwa skarbnica witamin i innych składników odżywczych – A, B1, B2, B6, C, magnez, żelazo, kwas foliowy to tylko niektóre z nich. Podobnie jedzenie anasów nie tylko sprawia przyjemnośc naszym kubkom smakowym, ale i ma poztywny wpływ na cały organizm. Ananasy to bowiem bogactwo witaminy C i tiaminy, odpowiadającej za produkcję energii. Zarówno Brzoskwinie w puszcze marki Beach Flower, jak i Ananasy zostały wyprodukowane tak, by jak najpełniej zachować wszystkie te cenne składniki. Specjalnie wyselekcjonowane, dorodne owoce marki Beach Flower, które dojrzewały w ciepłych promieniach afrykańskiego słońca, są całkowicie naturalne i pozbawione wszelkich konserwantów. Dzięki temu stanowią zdrową przekąskę bez względu na porę roku.

Wśród owoców w puszkach marki Beach Flower znajdziemy również Koktajle owocowe. Stanowią one smaczne i zdrowe źródło niezbędnych dla naszego organizmu witamin i minerałów oraz ciekawy sposób na urozmaicenie codziennego jadłospisu. Z ich pomocą przygotować można przepyszne ciasta i desery, sałatki czy dania wytrawne.

W skład oferty marki Beach Flower wchodzą także linie: light bez dodatkowu cukru (Brzoskwinie Light, Anasasy Light, Koktajl owocowy Light) oraz exotic (Exotic Mango, Exotic Liczi, Exotic Papaja).

Brak energii związany z wiosennym przesileniem możemy rekompensować na wiele sposobów. Sięgając po owoce w puszce marki Beach Flower, będziemy mieli pewność, że wybraliśmy wariant niezwykle smaczny i zdrowy.

 

Brzoskwinie połówki marki Beach Flower

Gramatura: 420 g

Cena: 6,79zł/szt

Ananasy plastry marki Beach Flower

Gramatura: 565 g

Cena: 8,69 zł/szt

Koktajl owocowy marki Beach Flower

Gramatura: 420 g

Cena: 7,99 zł/szt

 

Firma VOG Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

 

VOG Polska Sp. z o.o.

ul.Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl Owoce suszone marki KRESTO receptą na zdrowie i dobre samopoczucie.

fot. VOG Polska Sp. z o.o.