Corny big Fruit apple TYCINKA v05 OUTLINES

 

Lider rynkowy – marka Corny wprowadza na lato lekką alternatywę dla czekoladowych słodyczy. Corny big Fruit to batonik zbożowy pełen aż 3 różnych owoców. Do wyboru mamy wersję z dodatkiem jabłek, owoców leśnych lub truskawek, stanowiących aż 20 % produktu. Takie połączenie sprawia, że po Corny big Fruit możemy sięgać każdego dnia bez wyrzutów sumienia.

Podręczna owocowo-zbożowa przekąska

Zboże i owoce – to produkty, których nie powinno zabraknąć w zbilansowanej diecie. Stanowią one źródło łatwo przyswajalnej energii, potrzebnej każdego dnia do efektywnej pracy, nauki czy też uprawiania sportu. Jeśli odczujemy jej spadek wystarczy, że sięgniemy po nową, pyszną przekąskę  – batonik Corny big Fruit. Jest to zastrzyk energii, który dzięki podręcznemu rozmiarowi, zawsze możemy mieć pod ręką. Z łatwością bowiem mieści się w kieszeni, torebce czy plecaku. Co więcej, skład Corny big Fruit, który aż w 20% wypełniają owoce (jabłka, truskawki lub owoce leśne) oraz brak czekolady, czynią go idealną propozycją na lato.

Z wykorzystaniem Corny big Fruit w szybki sposób przygotujemy letni, pyszny deser – wystarczy połączyć batonik z lodami waniliowymi.

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych przysmaków zapraszamy na stronę internetową:

www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Corny Big Fruit

Waga: 40 g

Cena rekomendowana: 2,29 zł

 

————————————————————————————————————————————–

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny i Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

  1. Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90

fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl

————————————————————————————————————————————–