Czy planujesz na wieczór coś przyjemniejszego infografikaZwiększona produkcja kolagenu, regulacja wydzielania sebum, by skóra stała się bardziej jędrna i gładka to nie obietnica producenta kosmetyków, tylko efekt… bliskości z ukochaną osobą i udanego życia seksualnego[1]. Jak czuły dotyk partnera i seks wpływają na ciało i sprawiają, że cała skóra aż promienieje? Odpowiedzią może być… Durex RealFeel – prezerwatywa, która sprawia, że kochankowie mogą być tak blisko siebie, jak nigdy wcześniej!

Czy wiesz, że o urodę pomagają nam dbać nie tylko drogie kremy czy upiększające kosmetyki kolorowe, ale także… bliskość i dotyk partnera? Ponad 40% kobiet przyznaje, że czują się najpiękniejsze wtedy, kiedy są dotykane przez bliską im osobę[2]. Zarówno na co dzień, jak i w zaciszu sypialni, dotyk jest także afrodyzjakiem, budującym zaufanie i pożądanie w związku. Jak rozniecić miłosny ogień za pomocą dotyku?

RealFeel znaczy bliskość

Zaplanujcie wieczór we dwoje i skupcie się na swoich ciałach. Każdy pojedynczy dotyk może być elementem zmysłowej gry wstępnej. Jeśli chcecie zwiększyć doznania, można zaprosić do miłosnej alkowy… duet RealFeel. Aksamitna konsystencja, naturalny i ciepły w dotyku – to nie cudotwórczy krem, ale żel Durex Play RealFeel, którego można używać w najbardziej erogennej strefie ciała. A gdyby tak prezerwatywa dostarczała naturalnie intensywnych doznań? Durex RealFeel zapewnia bezpieczeństwo i komfort miłosnym uniesieniom, gwarantując niespotykane dotąd wrażenie „skóry na skórze”. Jak wynika z badań, aż 94% konsumentów potwierdza, że Durex RealFeel to najlepsza prezerwatywa jakiej używali[3]. Dzięki materiałowi nowej generacji – RealFeel ™, z którego jest wykonana, kochankowie mogą czuć każdy, nawet najdelikatniejszy dotyk partnera. Prezerwatywa Durex RealFeel jest nielateksowa, dzięki czemu sprzyja rozkoszy bez żadnych barier – tak jakby jej wcale nie było.

Intymność zapisana w skórze

Dlaczego bliskość, naturalność i seks mają aż tak wielka moc? Związek dwojga ludzi to niezwykła reakcja chemiczna, która wpływa na nas zarówno pod względem psychologicznym, jak i fizycznym. Jakie znaczenie dla naszego ciała ma naturalny dotyk partnera[4]?

 Zwiększa przepływ krwi, która ma pozytywny wpływ na zdrowy wygląd skóry – odżywia ją i sprawia, że promienieje

  • Bliski seks z ukochaną osobą to nie tylko rozkosz, ale i… drenaż limfatyczny, wspomagający usuwanie toksyn z ciała
  • Czuły dotyk partnera zmniejsza poziom kortyzolu, zwanego hormonem stresu, który ma swój udział również w procesie starzenia się organizmu. Zamiast tego, napędzamy nasz organizm do wydzielania serotoniny, czyli hormonu szczęścia
  • Regularny seks uwalnia tzw. hormon DHEA (dehydroepiandrosteron), który zwiększa produkcję kolagenu. Tutaj tkwi sekret młodości!

Nie bez powodu mówi się, że piękno widzi ten, kto kocha i czuje się kochany. Dotyk to jeden ze sposobów budowania emocjonalnej i fizycznej bliskości między partnerami. Zarówno na co dzień, jak i w zaciszu sypialni warto otworzyć się na siebie i… poczuć RealFeel!

[1] http://geniusbeauty.com/cosmetics/sex-cosmetics/

[2] Badanie Durex Skin Intimacy przeprowadzone w lipcu 2013 roku wśród brytyjskich par pozostających w stałych związkach.

[3] Na podstawie badania Durex RealFeel. Product&claim, styczeń 2014

[4] Raport Durex Embrace, styczeń 2014.