Ruszył bezpłatny program wellness NA DOBRY SEN – to już szósty program wellness organizowany przez kobiecy portal zdrowego stylu życia Wellnessday.eu

Program wellness NA DOBRY SEN przedstawia on sposoby na wyciszenie organizmu przed snem, ułatwienie wypoczynku nocnego poprzez zwrócenie uwagi na właściwe rytuały wieczorne, dietę czy ćwiczenia rozciągające.

Programy wellness to zbiór porad i wskazówek, przyjmujące formułę 14 dni. Codziennie nowa porada, codziennie nowa wskazówka działa motywująco na czytelniczki, zachęcając je do działań we własnym zakresie. Co ważne – program jest w pełni otwarty także po jego oficjalnym zakończeniu – oznacza to, że osoby, które zaczną realizować program dopiero w trakcie jego trwania, mogą ukończyć go bez przeszkód w dogodnym dla siebie czasie.

Tematyka programu wellness „NA DOBRY SEN” to:

metody na wyciszenie organizmu przed snem,
techniki relaksacyjne,
techniki oddechowe,
klimat w sypialni i przygotowanie przestrzeni
kreacja marzeń sennychna-dobry-sen
medytacje senne
ćwiczenia rozciągające ciało

Pomysłodawczynią i koordynatorką programu wellness jest redaktor naczelna portalu oraz trenerka rozwoju osobistego Beata Mąkolska. Do współpracy portal zaprosił trenerkę fitness Agnieszkę Dolniak, która przygotowała specjalny program ćwiczeń rozciągających i wzmacniających.

Jak zawsze dla czytelniczek realizujących program, został przygotowany konkurs. Zachęcając paradoksalnie do odejścia od komputera, do odłączenia się od elektroniki, czytelniczki przygotowując własną mandalę na dobry sen za pomocą kredek, farb czy pisaków mają szansę na wygranie wspaniałych nagród: materaca, zestawu kosmetyków, książek i czy płyt z muzyką relaksacyjną.

Serdecznie zapraszamy do realizacji programu pod adresem:
http://wellnessday.eu/programy-wellness/na-dobry-sen.html

Partnerami programu wellness NA DOBRY SEN są: Janpol.pl; Bielenda; Wydawnictwo Illuminatio, sklep Najwspanialsza.pl, Stylefit.pl