Początek Nowego Roku to dla wielu osób czas postanowień noworocznych i założeń na kolejnych 12 miesięcy. Z raportu przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych wynika, że takie cele wyznacza sobie aż 80% Polaków. Chcemy się zdrowiej odżywiać, zacząć uprawiać sport bądź więcej czasu poświęcić na hobby. Jednak z upływem tygodni nasza dotychczasowa motywacja słabnie, a realizacja postawionych przed sobą zadań, coraz bardziej się oddala. Dlatego zacznij od małych kroczków. Poranną kawę zmień w ciepłe śniadanie, a napój gazowany w naturalny sok z brzozy.

Co roku większość z nas 31 grudnia przygotowuje listę postanowień noworocznych. Według badań przygotowanych przez IBRiS w 2016 roku, aż 36% osób miało zamiar więcej się ruszać, a ponad 19% zadbać o zdrowsze jedzenie. Jednak jak pokazują statystyki, tylko niecałym 10% plan ten udało się zrealizować. Dlaczego tak się dzieje? W głównej mierze jest to spowodowane zbyt dużymi oczekiwaniami stawianymi wobec siebie oraz bardzo ogólnie postawionymi założeniami.

Z tego względu planując co chcesz osiągnąć w nowym roku, skup się na małych, ale powtarzalnych czynnościach. W jeden wybrany dzień pójdź na siłownię, zamiast porannej kawy znajdź chwilę na zjedzenie śniadania, a niezdrowy napój zamień na sok z brzozy.

Siła tkwi w naturze!                                                                                                            

A dlaczego sok z brzozy? Ponieważ ma wiele dobroczynnych dla organizmu wartości. A jak mówi stara chińska medycyna, ma również działanie odtruwające i oczyszczające, a także dostarcza sił witalnych. To idealna wiadomość dla osób, które szukają zdrowego sposobu na przetrwanie zimowej aury oraz małymi kroczkami chcą osiągnąć zamierzone rezultaty!

Dobrych nawyków żywieniowych nie nauczymy się od razu, ale dodając do naszego jadłospisu coraz to nowe, naturalne elementy oraz poznając korzyści z nich płynące, szybko zorientujemy się, że nasze plany tym razem mogą się spełnić.

Dary Lasu

Soki z brzozy marki Oskoła to nie tylko smak i oryginalność, ale przede wszystkim tradycja w sposobie przygotowania oraz naturalne składniki. Jeśli jeszcze nie spróbowaliście naszych darów lasu, koniecznie musicie to nadrobić, a postanowienia noworoczne będą do tego najlepszą okazją!

Więcej informacji dostępnych jest na http://oskola.pl/