Owoce stanowią jeden z niezbędnych elementów prawidłowej diety. Dostarczają organizmowi wielu składników odżywczych oraz witamin, które są niezastąpione szczególnie w zbliżającym się okresie jesienno-zimowym. W ofercie marki WOSANA znajdziemy pyszne, pełnowartościowe soki owocowe w innowacyjnych 3 litrowych butelkach, łączących ze sobą wysoką jakość oraz przystępną cenę.

Duża dawka zdrowia

Soki WOSANA to w stu procentach naturalne produkty, uzyskane z dojrzałych owoców. Dzięki wartościom odżywczym oraz doskonałemu smakowi, nie tylko urozmaicą codzienną dietę, ale i pomogą utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe. Sprawdzą się zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym wspomagając naszą odporność sporą dawką witaminy C.

Poręczność opakowania

Znak rozpoznawczy soków WOSANA stanowi poręczne oraz innowacyjne opakowanie, którego dotychczas brakowało na rynku napojów. Nieporęczne kartony, niewygodne worki foliowe czy ciężkie, szklane butelki zostały zastąpione lekkim odpowiednikiem. Dzięki dużej 3 litrowej pojemności, soki WOSANA wystarczają na dłużej, przez co są odpowiednie dla całej rodziny. Sprawdzą się także podczas spotkań w większym gronie. Wygodna butelka ułatwia nie tylko transport, ale także przechowywanie oraz rozlewanie zawartości. Dwa uniwersalne smaki: jabłkowy oraz pomarańczowy z pewnością przypadną do gustu zarówno najmłodszym, jak i dorosłym.

Sok WOSANA Aseptic Pomarańczowy:

3L- cena: ok. 10 zł

Sok WOSANA Aseptic Jabłkowy:

3L- cena: ok. 8 zł