olej_z_pestek_winogron_olitalia_500_ml

Gdy pragniemy chronić nasze serce niekoniecznie oznacza to wykluczenie wszystkich tłuszczów z naszej diety, natomiast należy wybierać te tłuszcze, które są źródłem naturalnych dobrodziejstw. Doskonały dla zdrowia i urody Olej z pestek winogron marki Olitalia pozwoli nam bez obaw odkrywać w kuchni nowe smaki, dbając jednocześnie o układ sercowo-naczyniowy, piękny wygląd oraz wspaniałe samopoczucie. Dzięki niemu skutecznie wzmocnimy nasze serce oraz odporność, nie rezygnując z ulubionych specjałów, zarówno tych smażonych, jak i gotowanych.

Olej dobry na wszystko

Olej z pestek winogron marki Olitalia to prawdziwy fenomen w świecie olejów. Przede wszystkim charakteryzuje się on bardzo wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają znacznie obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi ograniczając ryzyko miażdżycy, zawału oraz wzmacniając układ naczyniowo-krwionośny. Będąc źródłem witaminy E dba on zarazem o blask oraz młodzieńczy wygląd naszej skóry. Warto pamiętać także, że olej z pestek winogron należy do grupy bardzo silnych antyoksydantów, ograniczających znacznie ryzyko powstawania w organizmie komórek nowotworowych.

Olej z pestek winogron marki Olitalia sprawdzi się jako doskonała podstawa dietetycznych dressingów sałatkowych, a podczas gotowania z powodzeniem zastąpi inne, mniej zdrowe tłuszcze. Co ciekawe, wysoka temperatura nie narusza obecnych w nim wartości odżywczych, a naturalne właściwości pestek winogron sprawiają, że przy smażeniu nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Jego neutralna nuta nie zakłóci aromatu wykorzystywanych w kuchni składników, eksponując czysty smak przygotowanych specjałów.

Choć Olej z pestek winogron marki Olitalia znajduje szerokie zastosowanie w naszej kuchni, może stać się jednocześnie całkowicie naturalnym i bardzo korzystnym dla skóry kosmetykiem. Stosowany podczas masażu zadba o gładką i jędrną skórą, a dzięki witaminie K ograniczy zaczerwienienia, pomagając osobom mającą problem z naczynkami.

Olej z pestek winogron marki Olitalia to idealny oraz uniwersalny składnik codziennych przepisów z całego świata, który wypełni nasze życie optymalną dawką zdrowia i smaku.

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych produktów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

Olej z pestek winogron marki Olitalia

Pojemność: 500 ml

Cena rekomendowana: 15,99 zł

Pojemność: 750 ml

Cena rekomendowana: 23,99

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Cornyi Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90

fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl