W naszych zabieganych czasach często zdarza się, że w pośpiechu wybiegamy rano z domu i wracamy do niego późnym wieczorem. Aby przez cały dzień cieszyć się świeżym oddechem można użyć podręcznych produktów dentystycznych marki Efiseptyl. Jeśli nie możemy użyć tradycyjnej szczoteczki do zębów, wystarczy zadbać o wyposażenie naszej torebki w kilka funkcjonalnych i niewielkich akcesoriów, dzięki którym będzie to w stu procentach możliwe!
Mentol jest znany ze swoich kojących i orzeźwiających właściwości – wpływa łagodząco na błony śluzowe, dając przyjemne poczucie chłodu. Dlatego odświeżacz do ust „Łagodna Mięta” marki Efiseptyl jest nieodzownym elementem codziennej higieny jamy ustnej. W mgnieniu oka przywraca nam uczucie czystości i świeżości, a przy tym jest niewielki i łatwo zmieści się w każdej damskiej torebce czy męskiej kieszeni. Zalety odświeżacza w sprayu nie kończą się na polepszonym samopoczuciu – ma on także działanie antybakteryjne i chroni nasze uzębienie przed szkodliwym działaniem drobnoustrojów oraz pomaga utrzymać prawidłowe pH w ustach. Ten niewielki i niedrogi produkt pomoże nam cieszyć się świeżością i pewnością siebie w każdej sytuacji!
Aby szybko i sprawnie usunąć resztki pokarmu, który pozostał nam między zębami po kolejnej przekąsce należy użyć mini nić dentystyczną Efiseptyl. Można ją zawsze mieć przy sobie i być przygotowanym na każdą sytuację!