Sprawny Kręgosłup to nowe centrum rehabilitacyjne działające na terenie Szczecina, którego oferta jest kierowana głównie do osób mających problemy z kręgosłupem, mięśniami i kończynami. Oprócz sprawdzonych i skutecznych metod terapeutycznych takich jak masaż czy indywidualna, intensywna rehabilitacja pod okiem doświadczonych specjalistów, Sprawny Kręgosłup oferuje także wiele zaawansowanych technologicznie metod walki z bólem pleców powodowanym przez lumbago, rwę kulszową czy szczególnie dokuczliwe wypadnięcie dysku. Zaawansowana technologicznie baza medyczna ośrodka umożliwia bardzo skuteczne leczenie przy pomocy magnetoterapii, krioterapii, elektroterapii czy ultradźwięków, praktycznie każdej przypadłości związanej z kręgosłupem i narządami ruchu.

Fizykoterapia w szczecińskim centrum to oferta przeznaczona także dla osób chcących wzmocnić mięśnie, usprawnić stawy czy też pozbyć się uciążliwych bólów głowy, często związanych z napięciem mięśniowym i znikających już po kilu sesjach rozluźniającego masażu pleców i karku. Sprawny Kręgosłup to także dobre miejsce dla pacjentów dotkniętych kontuzjami sportowymi czy też po wypadkach komunikacyjnych. Zaletą tego ośrodka jest dostępność w jednym miejscu praktycznie wszystkich metod i zabiegów leczniczych (od laseroterapii po masaż), dzięki czemu chorzy nie muszą podróżować od jednej placówki medycznej do drugiej by poddać się serii zabiegów.

W Sprawnym Kręgosłupie opiekę nad chorymi sprawują doświadczeni lekarze, a także wysoko wykwalifikowany personel medyczny, dzięki czemu można być spokojnym co do tego, że oddaje się zdrowie we właściwe ręce. Każdy może tu liczyć na dobrany do indywidualnych potrzeb zestaw zabiegów.

Dodatkowym atutem ośrodka jest również to, że z jego usług mogą korzystać nie tylko szczecinianie, ale również osoby z całej Polski. Sprawny Kręgosłup dysponuje atrakcyjną bazą noclegową i restauracją, dzięki czemu jest to idealne miejsce na dłuższy zdrowotny wypoczynek.