Jeśli Twoja rodzina składa się co najmniej z 4 osób, wówczas decyzja o zakupie lodówki, wcale nie jest już taka prosta. Dlaczego? Jeśli nie przeanalizujemy wcześniej potrzeb naszej rodziny, może zdarzyć się tak, że zdecydujemy się na urządzanie, które tak naprawdę będzie dla nas za małe. Zatem, po czym poznać prawdziwie rodzinny model?

Jeśli lubimy, wraz ze swoimi pociechami, wypełniać lodówkę dużą ilością smakołyków, wówczas najlepiej sprawdzi się model, która zapewni nam dużą pojemność. W przypadku 4-5-osobowej rodziny powinna ona wynosić co najmniej 220 litrów. Niezbędny jest też duży i wygodny zamrażalnik, którego pojemność – przy kilkuosobowej rodzinie – powinna wynosić min. 50 litrów. Warto też zwrócić uwagę na ergonomiczność urządzenia i obowiązkowo na wyposażenie w wygodny system No Frost. Na szczęście tego typu sprzęty są już dostępne na naszym rynku…

Wygodnie, bezpiecznie i oszczędnie – czyli czterodrzwiowa lodówka od marki Hotpoint!  

Marka Hotpoint z myślą o rodzinach stworzyła specjalny czterodrzwiowy model lodówki E4D AA SB C. Niewątpliwie jego cechą charakterystyczną jest oryginalny i przyciągający wzrok design.

Wyróżniają ją zaokrąglone narożniki, atrakcyjne, długie uchwyty i metaliczny połysk. Wygodny dostęp do chłodziarki zapewniają podwójne, niezależnie otwierane drzwi, zaś zamrażalnik wyposażony jest w dwie oddzielne pojemne szuflady, płynnie otwierające się i podzielone wewnątrz na komory. Docenili to w niej także ambasadorzy marki – właściciele rodzinnego bloga Mike & Mary, którzy przyznają, że mrożonki nie raz stanowią wyjście awaryjne, np. kiedy zapomnieliśmy zrobić zakupy na obiad. Ponadto lodówka Hotpoint posiada dużą pojemność – w przypadku lodówki to aż 292 litrów (netto), a zamrażarki – 110 litrów (netto).

Zastosowane technologie w tym modelu, pozwalają nie tylko na przechowywanie żywności, ale również tworzą idealny klimat do zachowania świeżości i naturalnej jakości produktów. Jest to możliwe m.in. dzięki wyposażeniu jej w wygodny system No Frost. Zapewnia on odpowiednią wymianę powietrza oraz kontroluje poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, co sprawia, że chłodzona żywność wolniej traci świeżość i na dłużej zachowuje swoją barwę i zapach. Ponadto dzięki niemu na ściankach sprzętu nie osadza się szron czy krople wody. Lodówka z tym systemem nie wymaga od nas także czasochłonnego rozmrażania urządzenia. W ten sposób jej czyszczenie stanie się łatwiejsze i mniej pracochłonne – w przypadku zabrudzeń, wystarczy usunąć je za pomocą wilgotnej szmatki, nasączonej standardowym detergentem kuchennym.

Lodówka marki Hotpoint posiada także funkcję szybkiego chłodzenia po wstawieniu do niej dużej ilości jedzenia. To model wyposażony w wiele nowoczesnych technologii, który gwarantuje przy tym zrównoważone zużycie energii, co potwierdza odznaczenie symbolem Ecotech.

Więcej informacji na temat sprzętów marki Hotpoint można znaleźć na stronie: www.hotpoint.pl