Praca, dom, zajęcia dodatkowe… Często przez nagromadzenie obowiązków jesteśmy nerwowi oraz przemęczeni. Niestety, zimowa aura rzadko sprzyja regeneracji. Najlepszym sposobem, by zapobiec osłabieniu, jest wzmacnianie naszego organizmu. A jak wiadomo, stare, sprawdzone metody są najskuteczniejsze.

BiFiX posiada w swojej ofercie serię herbat ziołowych, które w naturalny sposób pomagają nam zadbać
o zdrowie oraz dobre samopoczucie. Zioła są produktami najwyższej jakości, pochodzą z ekologicznych upraw usytuowanych w najczystszych rejonach Polski. Herbatki BiFiX są połączeniem skuteczności
i łagodności.

Herbata z kwiatu lipy od dawna stosowana jest przy leczeniu przeziębień, korzystnie wpływa także na pracę nerek i pęcherza. Zalecana jest na uspokojenie oraz przy kuracjach potnych.Herbatka ma delikatnie słodki zapach i łagodny smak.

Melisa w średniowieczu nazywana była matczynym zielem, sercową pociechą. BiFiX Melisa zawiera olejek eteryczny, w którego składzie znajdziemy geraniol i cytrol, garbniki, substancje goryczkowe i flawonoidy.Działa kojąco na samopoczucie,łagodząc skutki stresu.

Herbaty to produkt dla wymagających koneserów, którzy preferują nie tylko zdrowie, ale także jakość i wygląd parzonego naparu. kwiat lipy ziolowa

Wybierz dla swojej rodziny to, co najlepsze!

 

Sposób parzenia: Jedną saszetkę herbaty zalać wrzątkiem i przykryć. Zaparzać pod przykryciem ok. 5 minut.