Serwis abcZdrowie.pl na początku lutego br. wprowadził aplikację mobilną, za pośrednictwem której bezpłatnie, w łatwy i wygodny sposób można zadawać pytania lekarzom oraz specjalistom z wielu dziedzin medycyny, dietetyki i psychologii.

Aplikacja obecnie jest dostępna dla posiadaczy smartphonów z systemem Android oraz iOS. Za jej pomocą każdy możne bezpłatnie zadać pytanie związane np. ze zdrowiem, profilaktyką lub zdrowym odżywianiem. Na pytanie odpowiadają wyłącznie zweryfikowani przez abcZdrowie.pl specjaliści z okolicy, w której zostało zadane pytanie. Średni czas oczekiwania na odpowiedź od lekarza to ok. 20 godzin, aplikacja powiadomi automatycznie o jej nadejściu. Po zapoznaniu się z odpowiedzą, można odwiedzić profil lekarza i sprawdzić, gdzie przyjmuje oraz umówić się na wizytę w jego gabinecie.

Wszystkie zadane przez nas pytania są dostępne w aplikacji. Dodatkowo, korzystając z wyszukiwarki, można sprawdzić, jak specjaliści odpowiadali na pytania innych użytkowników z tematyki, którą akurat jesteśmy zainteresowani.

Korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpłatne, nie ma limitów w ilości zadawanych pytań, można je zadawać o każdej porze – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki aplikacji każdy z nas zyskuje dostęp do codziennej bezpłatnej, profesjonalnej i rzetelnej informacji medycznej, przekazanej przez lekarzy. To przede wszystkim pomocne, nowoczesne i unikalne rozwiązanie, które jest kolejnym krokiem usprawniającym naszą komunikację z lekarzem.

Aplikację można pobrać bezpośrednio ze sklepów:

Apple Store http://bit.ly/1fga4JI
Google Play http://bit.ly/LUlvPt

Więcej informacji na temat samej aplikacji można znaleźć na dedykowanej podstronie abcZdrowie.pl http://bit.ly/1c0meZD