Centrum Handlowe Czyżyny we współpracy z krakowskim oddziałem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland po raz kolejny organizuje akcję profilaktyczną „Zdrowie pod kontrolą”.  W ramach wydarzenia, w dniach 18 i 19 listopada (sobota i niedziela) w godzinach od 10:00 do 16:00, Klienci Centrum Handlowego Czyżyny będą mogli wykonać bezpłatne badania.

„Zdrowie pod Kontrolą” jest przedsięwzięciem, które ma na celu dotarcie z informacją o konieczności dbania o zdrowie i wykonywania podstawowych badań profilaktycznych minimum raz w roku do jak największej liczby osób we wszystkich przedziałach wiekowych.
Dlatego w trakcie wydarzenia będzie można bezpłatnie wykonać badania, takie jak: pomiar glukozy we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego, sprawdzenie zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie (pomiar BMI) oraz  pomiar CO w wydychanym powietrzu.

Klienci CH Czyżyny będą także mogli skorzystać z porad w zakresie profilaktyki nowotworowej jąder i piersi, porad dietetycznych udzielanych przez studentów dietetyki oraz porad i przeglądów stomatologicznych wykonywanych przez studentów stomatologii.

W ramach akcji prowadzona będzie także rejestracja potencjalnych dawców szpiku we współpracy z Fundacją DKMS.

W trakcie wydarzenia „Zdrowie pod Kontrolą” przewidziano również kurs pierwszej pomocy oraz specjalną strefę dla dzieci – Szpital Pluszowego Misia – gdzie najmłodsi będą mogli zmienić się w małych lekarzy i poznać podstawowe zasady opatrywania ran i udzielania pierwszej pomocy.

– Akcje medyczne, które przeprowadzamy w naszym centrum handlowym, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. Ich celem jest ułatwienie dostępu do podstawowej diagnostyki medycznej i edukacji prozdrowotnej dla osób w różnym wieku. Dlatego tym razem także zapraszamy do odwiedzenia centrum handlowego Czyżyny i wykonania badań. Regularna kontrola stanu zdrowia stanowi bowiem istotny element profilaktyki wielu chorób – mówi Marzena Sułkowska-Maciąg z Centrum Handlowego Czyżyny.

O Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Sinsay, Cropp, House, Douglas, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.

Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

O ÆRIUM

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.