Bergerat Monnoyeur jest nowym najemcą w kompleksie biurowców Porcelanowa 19  w Katowicach. Firma będąca częścią Grupy MONNOYEUR wynajęła powierzchnie biurowe dedykowane dla Oddziału Górniczego we wrześniu br. Porcelanowa 19  to miejsce dedykowane siedzibom firm z sektora BPO i IT, handlowych i usługowych.

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. dołączył do grona Najemców w kompleksie biurowców Porcelanowa 19 w Katowicach. Koncern będący wyłącznym autoryzowanym dealerem maszyn CAT, MCCLOSKEY i UNAC, wynajął powierzchnie biurowe dedykowane dla Oddziału Górniczego.

Porcelanowa 19 to kompleks biurowców, które charakteryzuje atrakcyjny design oraz bardzo dobra funkcjonalność przestrzeni biurowej. Kompleks wyróżnia się nowoczesnym systemem klimatyzacyjnym w postaci ekologicznego ogrzewania i chłodzenia. Do dyspozycji Klientów jest parking dedykowany na 120 pojazdów. Biurowce są bardzo dobrze usytuowane,  w industrialnej, mocno rozwijającej się części miasta Katowice. Porcelanowa 19 jest jednym z pierwszych z powodzeniem zrewitalizowanych projektów biurowych w tej strefie.

Kompleksem biurowców Porcelanowa 19 w Katowicach zarządza spółka Fortress Invest, która realizuje całościowo projekty w obszarze inwestycji w nieruchomości komercyjne na Śląsku. Specjalizuje się w projektach biurowych, szczególnie w rewitalizacji budynków biurowych.

www.fortressinvest.pl