Podczas targów ISE 2017, które odbędą się w dniach 7 – 10 lutego w Amsterdamie, NEC Display Solutions zaprezentuje produkty odzwierciedlające najnowsze trendy w dziedzinie wyświetlania obrazu. Na stoisku 5-R24 zwiedzający będą mogli zapoznać się z różnymi zastosowaniami oraz najnowszymi technologiami służącymi skutecznej cyfrowej komunikacji wizualnej w korporacjach, handlu i usługach, edukacji oraz wielu innych sektorach. Najistotniejsze będą: praca zespołowa, laserowa projekcja i Digital Signage wysokiej rozdzielczości.

Podczas targów ISE 2017, na stoisku NEC, zwiedzający będą mieli okazję dołączyć do sesji demonstracyjnych, opatrzonych komentarzem branżowych ekspertów na temat najnowszych technologii. Jak co roku będzie się można również zarejestrować się na zwiedzanie stoiska wraz z pracownikiem NEC. Tzw. „Guided tours” po raz kolejny będą się także odbywać w języku polskim.

Ekspozycja NEC obejmie m.in.: InfinityBoard, MultiPresenter, technologię dotykową ShadowSense, oprogramowanie Reactiv STAGE i najnowsze produkty do projekcji laserowej. NEC zademonstruje również popularne zastosowania dla nowych monitorów wielkoformatowych z serii NEC V oraz P, zwracając uwagę na wyższy poziom łatwości obsługi, elastyczności i możliwości modułowej rozbudowy. Jedną z najważniejszych innowacji w tych monitorach jest niedawno wprowadzona platforma Open Modular Intelligence (OMI), pozwalająca na integrację z modułem komputerowym Raspberry Pi, umożliwiającym tworzenie profesjonalnych rozwiązań Digital Signage.

NEC Display Solutions, dzięki bogatemu doświadczeniu swoich ekspertów, z sukcesem wprowadza na rynek kolejne innowacje technologiczne w dziedzinie wyświetlania obrazu. Nasi goście na ISE 2017 będą mogli obejrzeć oparte na produktach NEC i wzorowane na rzeczywistych wdrożeniach instalacje dla handlu, lotnictwa, gastronomii, mediów, konferencji i Digital Signage” – powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.
Zachęcamy do odwiedzenia dedykowanej strony poświęconej ISE, na której można uzyskać szczegółowe informacje, zaplanować spotkania z przedstawicielami NEC lub zarejestrować się na zwiedzanie stoiska z polskim ekspertem.

Dołącz do nas w mediach społecznościowych: Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn oraz Google+.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl