Po raz kolejny SER Group, jeden z wiodących dostawców rozwiązań ECM na świecie, znalazł się pośród piętnastu międzynarodowych dostawców w zestawieniu Gartnera „Magic Quadrant for Enterprise Content Management 2016”. Oznacza to, że SER spełnia surowe kryteria, stosowane przez Gartnera do oceny rynku ECM. SER jest jednym z trzech europejskich dostawców, którzy znaleźli się w zestawienu. Pozycja SER wskazuje, że firmę doceniono zarówno za „kompletność wizji”, jak i „możliwość jej realizacji”, gdyż to właśnie te cechy stanowią podstawę zestawienia. Zmiany w wymaganiach Gartnera skutkują tym, że tylko 15 dostawców znalazło się w zestawieniu, wobec 20 dostawców rok wcześniej.

„Jesteśmy pewni, że najwyższej jakości platforma ECM Doxis4, a także nasze międzynarodowe doświadczenie, które stale się zwiększa, stoją za tym, że ponownie znaleźliśmy się w kwadrancie Gartnera” powiedział Marcin Somla z SER Polska. „Zaufanie naszych klientów oraz doświadczenie, które zdobyliśmy realizując ponad 2,000 udanych projektów, sprawia, że SER jest poważnym graczem na międzynarodowym rynku dostawców ECM”.

Poza umieszczeniem w zestawieniu, SER został także wymieniony jako jeden z „Uznanych Dostawców” („Notable Vendors”) zarówno w obszarze EMEA, jak i APAC. Według Marcina Somla, odzwierciedla to kierunek, który obrał SER Group. Mając ponad 20 oddziałów w Europie, Indiach i Chinach oraz posiadając silną sieć międzynarodowych partnerów, SER wspiera klientów z różnych branż poprzez dostosowane do potrzeb rozwiązania, które wynoszą zarządzanie zasobami i procesami na wyższy poziom.

O SER Group

SER Group łączy ludzi, produkty i procesy w optymalny sposób by zapewnić pracownikom cyfrowe środowisko pracy przyszłości. Dzięki platformie Doxis4 iECM od 30 lat ustalamy standardy rozwoju rozwiązań ECM w dużych przedsiębiorstwach. Ponad 1 mln zadowolonych użytkowników na świecie polega na naszych przyjaznych w obsłudze rozwiązaniach by zwiększyć tzw. zwrot z informacji. Zintegrowana platforma rozwiązań ECM i BPM (zarządzanie procesami biznesowymi) sprawnie łączy treści z procesami – z korzyścią dla użytkowników. Podejście „ECM Excellence by SER” łączy w sobie wizję, wiedzę i doświadczenie ponad 550 pracowników SER Group.

Dzięki temu, że posiadamy biura sprzedażowe w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, krajach Beneluxu, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, Rosji, UK, Indiach i Chinach, oferujemy klientom dostosowane do lokalnych wymagań produkty i rozwiązania. Międzynarodowa sieć partnerów wspiera nasze działania w jeszcze większej liczbie miejsc.

 

*The Gartner Magic Quadrant for Enterprise Content Management 2016: Karen A. Hobert, Joe Mariano, Gavin Tay, 31 October 2016

https://www.gartner.com/doc/3496817/magic-quadrant-enterprise-content-management?docdisp=share&srcId=1-4398736771
Login or payment required

 

Gartner Disclaimer:

Gartner does not endorse any vendor, product or service depicted in its research publications, and does not advise technology users to select only those vendors with the highest ratings or other designation. Gartner research publications consist of the opinions of Gartner’s research organization and should not be construed as statements of fact. Gartner disclaims all warranties, expressed or implied, with respect to this research, including any warranties of merchantability or fitness for a particular purpose.