Nowoczesny design i wysoka wydajność to tylko dwie z dziewięciu cech klimatyzatora JUPITER. Dlaczego akurat ten model został królem klimatyzatorów w tym roku?

Model Jupiter jest zdecydowanym królem sprzedaży w tym roku. Klimatyzator ścienny AUX JUPITER to nowoczesny model w wyjątkowej stylistyce o wydajności od 2,5 do 7 kW. Funkcjonalny, wydajny, łączy w sobie małe wymiary z efektywną mocą chłodzenia i grzania. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego i WiFi 2.0, który równocześnie umożliwia programowanie urządzenia. Praca urządzenia jest w pełni zautomatyzowana. W klimatyzatorze wykorzystano najnowsze technologie oraz zastosowano wiele funkcji, zapewniających komfort użytkowania. Na uwagę zasługują: silniki wentylatorów typu BLDC, sprężarki, pobór mocy w trybie czuwanie tylko 0,3W, najniższa głośność to tylko 20 dB(A) oraz czterostopniowa filtracja, z aktywnym filtrem węglowym, przeciwbakteryjnym, antywirusowym oraz filtrom z witaminą C co w połączeniu z filtrem PM 2.5 zapewnia świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Poznaj 4 najważniejsze cechy tego modelu. Jak pracuje JUPITER?

  • Wydajnie

Urządzenia produkowane przez AUX Group osiągają klasę A++ potwierdzoną odpowiednią etykieta energetyczna zgodną z europejskimi wymaganiami.  Klimatyzator Jupiter ma klasę A+++ dzięki czemu należy do czołowych ekologicznych rozwiązań. Firma AUX stworzyła także w pełni inwerterowy system, który wyposażony jest w specjalnie zaprojektowany układ sterujący zapewniający bardzo niskie zużycie energii. Tylko  0,3 W w trybie czuwania. Koszt Kilowatogodziny to około 55 groszy. Stąd można łatwo oszacować koszty eksploatacji. Wiele zależy od sposobu eksploatacji urządzenia przez użytkownika (czyli jakie ma nastawy temperatur) oraz doboru urządzenia. Klimatyzator nie powinien być ani za mały ani za duży. Wpływ na koszty ma też długość instalacji (w szacunkowym doborze to nie więcej niż 5 mb) oraz umiejscowienie agregatu (agregat zamontowany w zacienionym miejscu od strony północnej będzie najmniej obciążony).

  • Cicho

Specjalnie przygotowana konstrukcja urządzenia pozwala na zmniejszenie do minimum poziomu głośności. Osiąga dzięki temu głośność na poziomie 19 dB , czyniąc urządzenie jednym z najcichszych na rynku.

  • Zdrowo

Czterostopniowa filtracja, z aktywnym filtrem węglowym, przeciwbakteryjnym, antywirusowym oraz filtrom z witaminą C zapewnia świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dodatkowo użyte filtry usuwają 99.9% PM 2.5 dzięki elektrostatycznej jonizacji. Klimatyzator uruchamia funkcję osuszania wymiennika po zakończeniu pracy, niezależnie czy chłodzimy czy osuszamy. Zapobiega to rozwojowi grzybów i bakterii. Wydajność filtra sprawdza się idealnie w pomieszczeniach do 20m2 i taki filtr można myć jednak należy wymieniać raz na rok. Bardzo ważna jest konserwacja urządzenia z zabrudzonymi filtrami ponieważ pobiera ono nawet o 20% energii więcej. W ramach bieżącego użytkowania, filtry zainstalowane w klimatyzatorze należy myć co 2 tygodnie. Jeśli chodzi o czystość wymienników bardzo pomagają funkcje automatycznego czyszczenia. (w jupiterze agregat odwraca obroty wentylatora i zdmuchuje kurz, pyłki, liście z wymiennika), co nie zastępuje konieczności konserwacji 2 razy do roku przez profesjonalny serwis.

  • Wygodnie

Model Jupiter ma fabrycznie wbudowany moduł Wifi 2.0. Umożliwia zdalną kontrolę nad urządzeniem przez smartfon lub tablet oraz programowanie tygodniowe. Dodatkowo urządzenie daje odczucie chłodu po 30 sekundach, a pełna wydajność ogrzewania następuje po 1 minucie. Takie parametry podnoszą komfort użytkowania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie cnaux.pl

lub u dystrybutora:

Action Energy

Zakopiańska 159, Kraków

e-mail: biuro@cnaux.pl