Nowy APS Libet Platinium w Gorzowie Wlkp.Już 18 października br. na mapie Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium przybędzie nowy punkt. W tym dniu zostanie uroczyście otwarty APS Libet Platinium w Centrum Kostki Brukowej i Kamienia Adbud w Gorzowie Wlkp. Na dobry początek działalności przygotowane zostały liczne atrakcje i niespodzianki.

Nowy APS Libet Platinium mieści się w Centrum Kostki Brukowej i Kamienia Adbud w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Myśliborskiej 27. Imprezy towarzyszące jego otwarciu rozpoczną się w sobotę 18 października 2014 r. o godz. 10 i potrwają do godz. 15. W tym czasie odwiedzający będą mogli wziąć udział w różnorodnych prezentacjach, pokazach i konsultacjach. W programie przygotowanym przez organizatorów – firmy Adbud i Libet – znajdują się: prezentacja ogrodu pokazowego, w którym podziwiać będzie można przykłady aranżacji nawierzchni brukowanych i elementów małej architektury, oraz cykl prezentacji dotyczących firmy Libet i jej bogatej oferty.

Goście będą mogli więc zapoznać się z 20-letnią historią i doświadczeniem firmy, wziąć udział w pokazach zabudowy i montażu kostek brukowych i płyt tarasowych Libet oraz zobaczyć i poznać właściwości najnowszych produktów. Na osoby planujące aranżację własnego ogrodu będzie czekał projektant z firmy Libet. Podczas indywidualnych konsultacji odpowie na wszystkie pytania związane z planowaniem, wyborem materiałów, wykonywaniem nawierzchni itp. oraz podpowie, z jakich ciekawych rozwiązań warto skorzystać. Emocjonująco zapowiada się konkurs dla brukarzy, który zapewne dostarczy nie tylko wielu wrażeń, ale i praktyczną wiedzę. Dla wszystkich odwiedzających 18 października br. nowy APS Libet Platinium w Gorzowie Wlkp. przewidziany jest poczęstunek.