Przedstawiamy najnowszą kolekcję Drago – jednego z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów dziecięco – młodzieżowych od Black Red White. Będzie dostępny w wybranych salonach całej sieci. Dzięki kolekcji, która składa się z biurka, komody, regału, szafy oraz wiszącej półki można stworzyć profesjonalny i zarazem niekonwencjonalny pokój do nauki dla nastolatka. Styl frontów systemu Drago można wybrać spośród trzech wariantów – modnego jeansu, industrialnej blachy lub oryginalnej klepki.

Drago to kolekcja, która idealnie sprawdzi się w pokoju przebojowego nastolatka. Oryginalna stylistyka mebli to zasługa nieszablonowego rozwiązania, jakim jest odejście od klasycznych stonowanych kolorów i zastąpienie ich wyrazistymi motywami, które podkreślą niecodzienny charakter każdego wnętrza.
W skład kolekcji Drago wchodzi 5 elementów. Sercem pokoju młodzieżowego jest wygodne biurko, którego blat, dzięki warstwie lakieru jest odporniejszy na uszkodzenia. Dwudrzwiowa szafa pomoże zapanować nad częściami garderoby każdego nastolatka, dzięki czemu wszystkie koszule, sukienki i bluzki znajdą swoje miejsce. W wygodnym przechowywaniu odzieży, ale także innych drobiazgów pomoże wysoki regał oraz komoda z czterema szufladami. Do uzupełnienia aranżacji pokoju nastolatka można wykorzystać wiszącą półkę o oryginalnej, nowoczesnej konstrukcji. Styl frontów systemu Drago można wybrać spośród trzech wariantów – modnego jeansu, industrialnej blachy lub oryginalnej klepki. Z kolei korpusy mebli dostępne są w dwóch opcjach do wyboru – w kolorze blachy lub połączeniu blachy z klepką.

 

System Drago dobrze sprawdzi się w małych pomieszczeniach, których niewielki metraż mocno ogranicza możliwości aranżacyjne. Dzięki uniwersalnym modułom, które można ze sobą z łatwością zestawiać, zyskujemy możliwość stworzenia własnego układu mebli i wykorzystania przestrzeni na swój sposób. Dzięki poszczególnym elementom systemu w prosty sposób stworzymy kompaktową meblościankę, a także funkcjonalny przestrzenny układ.

 

W skład linii Drago wchodzą:
• Biurko Drago BIU1D1S – cena 449 zł
• Szafa Drago SZF2D – cena 599zł
• Regał Drago REG1D3S – cena 599 zł
• Komoda Drago KOM4S/90 – cena 499zł
• Półka Drago SFW/120 – cena 49 zł

 

Szczegółowe informacje można odnaleźć na stronie internetowej BRW.