Pozwalający na łatwe kompletowanie osprzętu elektrycznego innowacyjny konfigurator Berker by Hager zrewolucjonizował proces projektowania doboru gniazd i łączników. Teraz w odpowiedzi na potrzeby architektów, projektantów i użytkowników indywidualnych powstała pełna wersja oprogramowania na urządzenia mobilne, jak smartfon czy tablet.

Statystyki pokazują, że w dużym tempie wzrasta liczba mobilnych użytkowników Internetu. Obecnie więcej niż połowa Internautów czyta wiadomości lub korzysta z aplikacji za pośrednictwem telefonu lub tabletu. W odpowiedzi na ten trend firma Hager udostępniła swój innowacyjny konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego na urządzenia mobilne. Dzięki temu dobór gniazd czy łączników stał się jeszcze szybszy i łatwiejszy. Teraz za pośrednictwem nowego oprogramowania dostępnego na urządzeniu przenośnym można z dowolnego miejsca na ziemi skompletować dopasowane do indywidualnych wymagań rozwiązania mechanizmów, gniazd i łączników.

Zawsze i wszędzie!

Intuicyjny program do kompletowania osprzętu elektroinstalacyjnego został stworzony z myślą o architektach, instalatorach, sprzedawcach, a także użytkownikach końcowych. Pozwala on na szybkie zestawianie osprzętu w trzech krokach, bez znajomości numerów referencyjnych i potrzeby posiadania katalogu. Oprogramowanie samo podpowiada odpowiedni mechanizm, pozostawiając użytkownikowi wolność w zakresie wyboru wyglądu ramek i przycisków. Dzięki temu cały proces projektowania i zamawiania skrócił się do minimum. Teraz konfigurator stał się jeszcze bardziej dostępny – wszystkie potrzebne akcesoria i mechanizmy główne można skompletować z każdego miejsca i o każdej porze, bez dostępu do komputera stacjonarnego lub laptopa, nawet będąc setki kilometrów od domu czy biura. To duże ułatwienie zwłaszcza dla instalatorów czy projektantów wnętrz, którzy często przebywają w delegacji.

Multum możliwości

Konfigurator osprzętu Berker by Hager gwarantuje maksymalne dopasowanie rozwiązania do każdej sytuacji projektowej. Produkty można filtrować pod względem serii, kolorów czy materiałów użytych do produkcji ramek. Po zakończeniu kompletowania gniazdek i łączników, program automatycznie podsumowuje zamówienie oraz generuje zestawienie w pliku PDF albo arkuszu kalkulacyjnym Excel, który można wydrukować, przekazać klientowi lub przesłać bezpośrednio do hurtowni. Kolejną zaletą oprogramowania, zwłaszcza w przypadku powtarzalnych projektów, jest możliwość powrotu do poprzednich realizacji już po wylogowaniu i dowolnego nimi zarządzania. Zakończone projekty można modyfikować w każdym momencie, zmieniając poszczególne elementy zamówienia.

 

Producent: Hager Polo Sp. z o.o.

O firmie Hager

Grupa Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Jej produkty łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w ponad 95 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 23 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11400 pracowników i generuje roczny obrót w wysokości 1,7 mld €.

Do grupy Hager należą między innymi takie marki jak: Daitem, Diagral, Efen i Elcom, a od momentu połączenia się Bocchiotti Group także Iboco, Inset, czy Steel Line. W 2012 roku do grupy Hager dołączyła firma Berker, wiodący europejski producent łączników, gniazd i rozwiązań automatyki budynku. Produkty marki Berker by Hager urzekają swoim wysublimowanym wzornictwem i poziomem technicznego zaawansowania. Wspólna oferta firm Berker i Hager budowana jest pod hasłem „Energy meets Design” oznaczającym, że wszystkie rozwiązania powstają w procesie twórczej komunikacji pomiędzy firmami, pracownikami, a przede wszystkim pomiędzy firmami a ich klientami. Więcej informacji na stronach: www.hager.pl i www.hagerhome.pl.