Do kuchni, łazienki, gabinetu, biura… – ścianki przyblatowe Pfleiderer to idealne rozwiązanie dla wymagań każdego użytkownika i praktycznie do każdego pomieszczenia.

 

Ścianki przyblatowe firmy Pfleiderer, dostępne w hurtowniach firmy Drew Trans II w całej Polsce, to z pewnością hit tego sezonu meblarsko-wnętrzarskiego. Idealnie zastępują dotychczasowe, znane nam już rozwiązania, to znaczy kafelki czy też szkło, które do niedawana najczęściej wypełniało nam w domowych i biurowych warunkach przestrzeń pomiędzy szafkami a blatem kuchennym czy też lustrem a zlewozmywakiem w łazience.

 

Ścianki przyblatowe po prostu idealnie wypełniają przestrzeń pomiędzy blatami a meblami. Dosłownie zlewają się z otoczeniem. Czy to w naszej ulubionej kuchni czy łazience. Ale nie tylko – można śmiało zastosować je także w biurze w pracy czy też w naszym prywatnym gabinecie. Dopełniają kolorystykę mebli i tworzą spójną zgraną całość, bo paleta ich dekorów współgra z innymi wzorami produkowanymi przez producenta – firmę Pfleiderer. Ale przede wszystkim, ścianki przyblatowe, odpowiednio zabezpieczają ściany i to w niekonwencjonalny sposób.

 

Ścianki wyprodukowane są w nowoczesnej technologii z bardzo wysokimi parametrami odpornościowymi. Dlatego są higieniczne i bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Odporne na działalnie wilgoci, wysokiej temperatury czy najtrudniejszych detergentów. A to między innymi dzięki powłoce antybakteryjnej microPLUS. Dlatego są obojętne na działanie wilgoci, mydła, płynu do mycia naczyń, pasty do zębów, innych detergentów, np. tych dezynfekujących.

 

Pfleiderer zadbał o to by ścianki spełniały najwyższe wymogi higieniczne, zarówno w domu jak i w warunkach obiektów publicznych. Ścianki posiadają atesty umożliwiające ich zastosowanie w specjalistycznych gabinetach: weterynaryjnych, lekarskich ogólnych, stomatologicznych, salonach SPA i salonach kosmetycznych. Jeśli dodamy do tego punkty gastronomiczne i usługowe, szkoły i przedszkola – okazuje się, że ścianki przyblatowe Pfleiderer z hurtowni Drew Trans II są niezbędne wszędzie tam, gdzie ściany są szczególnie narażone na zużycie i mają zachować szczególną czystość i gdzie ściana stanowi ważny element wystroju.

 

Rok 2018 z pewnością będzie czasem wzmożonego wzrostu ich zastosowań.

www.drewtrans.pl

facebook.com/DrewTransII